Ambit

Szkoły językowe

Reda, Obwodowa 31A

Joanna - opinia (1) Super szkoła, profesjonalne zajęcia, polecam każdemu! Joanna Iza - opinia (1) Świetna szkoła, niesamowici lektorzy, zajęcia doskonale zorganizowane. Polecam Iza Ola - opinia (1) Polecam. Bardzo fajna szkola, kadra i obsluga. Ola
Karolina - opinia (1) Szkoła dostosowana do wszelkich oczekiwań klienta, gorąco polecam wszystkim... Karolina Adam - opinia (1) Najlepsza szkoła językowa w której byłem. Polecam. Adam Krystian - opinia (1) Bardzo fajna szkoła językowa która mogę polecić każdemu. Lektorzy prowadzą... Krystian Zadowolona klientka - opinia (1) Super szkoła, profesjonalna obsługa, świetne zajęcia i super lektorzy. Na... Zadowolona klientka Sandra - opinia (1) szkoła językowa na najwyższym poziomie! Świetna lokalizacja niedaleko skm! Sandra Klient - opinia (1) Świetna szkoła językowa! Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka!! Klient Szkoła-reda (1) Świetna placówka, lektorki są bardzo dobrze przygotowane i wszystkie moje... Iza Cz. SZKOŁA (1) Całkiem dobra szkoła, ceny mają w zasadzie przyzwoite, a babki w biurze są... Ania K.