Tosia - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, lekcje przyjemne, wszystko dobrze... Tosia Wojtek - opinia (1) Świetna szkoła językowa. Kadra lektorska bardzo przyjazna i kompetentna.... Wojtek OlaG - opinia (1) Jestem zachwycona poziomem nauczania i ofertą. Razem ze znajomymi chodzimy na... OlaG
Piotr Szyszka - opinia (1) Szkoła spełnia moje oczekiwania pod każdym aspektem, zarowno pod względem... Piotr Szyszka Anna - opinia (1) Miła atmosfera, zawsze dobry kontakt z obsługą, świetni prowadzący. Gdybym... Anna Ola Kr - opinia (1) Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Pomogły dziecku w 7 klasie wybrać... Ola Kr OlgaB - opinia (1) Panie z biura są niezwykle pomocne, a lektorzy bardzo kompetentni. Polecam. OlgaB Asia - opinia (1) Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona z atmosfery panującej na lekcjach,... Asia Magdalena - opinia (1) Właśnie zaczęłam indywidualny kurs z języka angielskiego i już jestem... Magdalena anita - opinia (1) Od roku uczę się tu angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Na kursie... anita Matylda - opinia (1) W zeszłym roku zapisałam syna na kurs z języka angielskiego i niemieckiego.... Matylda Gosia - opinia (1) Do szkoły zapisałam córkę w ubiegłym roku szkolnym. Na początku jak przyszła... Gosia szkoła godna polecenia (1) uczestniczyłem w zajęciach szkoły od wielu lat i jestem zadowolony z zajęć... Marek M. Kurs angielskiego + certyfikat FCE (1) Bardzo dobrze wspominam naukę w EU. Dzięki nim dobrze przygotowałem się do... Jakub Bardzo dobra szkoła językowa (1) Świetny poziom nauczania, bardzo przystępne ceny i promocje. Patryk Formela Polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, miła profesjonalna obsługa a przede... Mike Najlepsi w Trójmieście! (1) Po pół roku nauki mogę śmiało stwierdzić, że to najlepsza szkoła w swojej... Andrzej Niemiecki + egzamin Goethe (2) Chodziłem na kurs niemieckiego, bez problemu zdałem egzamin Goethe-Institut... Rafał włoski w sopocie (1) Zapisałem sie w zeszłym roku na kurs włoskiego w sopocie za niecałe 6 stowek... kazik Dobra szkola (1) Od wrzesnia 2009 r. uczęszczam na zajęcia raz w tygodniu na zajecia... aj