Amerykański sanepid (CDC) widziało o skutkach ubocznych szczepionek

Załączam link do świerzego wideo na temat tego, że CDC celowo rekomendowało błędne leczenie pacjenów chorych na "covid", aby zwiększyć ilość zgonów i napędzić panikę w mediach.

Ta sama organizacja również od samego początku ma wiedzę o skutkach ubocznych szczepionek, zwłaszcza dla kobiet w ciąży, dzieci i nastolatków.

Link do materiału: https://odysee.com/@StopTheCrime:d/Depopulation-By-Any-Molfgang-Wodarg:8
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

"swierzego" i wszystko jasne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

i**otów nie sieją
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tego typu komentarze są dla mnie sygnałem, że piszę prawdę. Pamiętam jak powyzywano mnie pod tekstem na temat "inteligętnych wirusów", który napisałem niemal rok temu. I co. Teraz po woli okazuj się, że mam rację. Nie znam szczegółów technicznych jak to działa, ale ogólny schemat został nakreślony poprawnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Racja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

kolejny antyszczepionkowy dzban
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...