gdzie kupić płyn do dezynfekcji w "normalnej" cenie? (56) Witam! Pomijając internetowych spekulantów, chciałbym zaproponować możliwość... AmazingGdansk Powrót z Norwegii (1) Czy po powrocie z Norwegii obowiązuje obecnie kwarantanna? Informacje na... J Nie doceniamy tego co mamy (13) Wydaje mi się, że obecna sytuacja powinna uświadomić nam pewien fakt.... A
Prawdziwe dane na temat epidemii Covid19 - czysta statystyka (1) Poniżej załączam link do prezentacji omawiającej dane na temat epidemii... Świat zwariował Wpływ na życie rodzinne i towarzyskie (2) Czy sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że w Waszych rodzinach lub... Pulpet Dlaczego szkoły były zamknięte, skoro dla dzieci covid19 nie jest groźny? (11) Od początku plandemii poniżej 19 roku umarło 2 nastolatków. Obydwoje tak... Świat zwariował Na jesień i zimę szykują nam koszmar (7) Jeżeli nie wierzysz, posłuchaj wypowiedzi prezydenta Ghany, który upublicznił... Świat zwariował Kiedy odmrożone Zostanie działanie urzędów? (4) Czy ktoś wie kiedy planowane jest przywrócenie normalnego działania... Anna Starania o dziecko a epidemia / wirus / koronawirus (147) Nie wiem czy był już taki wątek, nie mogłam znaleźć. Chcieliśmy z mężem w... MartaB Zwolnienia grupowe w centrali lpp? (2) Czy ktos cos slyszal o zwolnieniach grupowych w centali lpp z powodu... Balbina Podsumowanie 4 miesiący dezinformacji Covid19 (5) Polecam ciekawy artykuł, który podsumowuje 4 miesiące trwania spisku covid19.... Świat zwariował Celem operacji COVID19 jest doprowadzenie do globalnego resetu i dyktatury (2) Pandemia covid19 była już planowana wiele lat temu. Jej zadaniem jest... Świat zwariował Co z obowiazkiem zakrywania ust i nosa w środkach komunikacji miejskiej (5) Zaczęły się wakacje i sezon urlopowy. W tym roku Trójmiasto jest jeszcze... E.K. Korona szwindel - w Niemczech biorą się za covid kryminalistów (1) W Niemczech powstała niezależna komisja, która bada sprawę pandemii... Świat zwariował Wewnętrzne nagrania z fundacji Billa G z 2018 o produkcie covid19 (3) Poniżej link do nagrania z konferencji fundacji Billa G. Rozmówcy wspominają... Świat zwariował Sanepid nie zaleca noszenia maseczek przez osoby zdrowe (7) Poniżej macie link do strony Sanepidu... Świat zwariował Czy ktoś z Was stracił pracę z powodu pandemii? (8) I nie może znaleźć nowej, tak jak ja? Nie mam już siły :( Ona Pandemia we Włoszech - oto co się tam wydrzyło (1) Wiem, że wielu jeszcze wieży w straszną epidemię i skrupulatnie przestrzega... Świat zwariował Czy zgodzić sie na wyjazd do Szwecji? Doradzcie (10) Córka ( 18!lat)ma mieć praktyki ( technikum hotelarskie) miała jechać do... Co robic Wakacje 2020 (113) Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu... urlopowiczka