Jedyna słuszna narracja upada (53) https://www.youtube.com/watch?v=ff1FFou1KvQ , już na oficjalnych stronach... segregacja w komunikacji (1) Wielkie brawo dla zarządu komunikacji w Gdańsku , a konkretnie dla kierowcy... Oburzony pasażer Zmiana genomu człowieka. Człowiek jako żywa maszyna. (2) Moje przepuszczenia i najbardziej chore teorie spiskowe powoli zaczynają się... Świat zwariował
Zdalne (2) Jak sądzicie: czy w 2022 r. będzie powtórka z zeszłego??? Ja nie wiem, ale... DianaPL dezynfekcja (9) czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to... JACO Nowy gatunek człowieka - połączenie biologi i cyfrowej kontroli (3) Wielokrotnie pisałem, że jednym z celów obecnej sytuacji jest wyrugowanie... Świat zwariował Ulegliśmy masowej psychozie (45) 1 najpierw pojawia się wirus 2 zaczęto odbierać nam przyjemności, zaczęto nas... Niedouczeni kierowcy komunikacji miejskiej i krewcy seniorzy (7) Maseczki, a osoby które nie mogą ich nosić - czyli ostracyzm społeczny i... Paulina Prywatny szpital trójmiasto (2) Witajcie mam pytanie czy jest w trójmieście prywatny szpital, który posiada... Anna Maseczki zwiększają ryzyko zakażenia (15) Wbrew oficjalnej propagandzie w mediach głównej dezinformacji, długotrwałe... Świat zwariował Za ideą transhumanizmu i robotyzacji człowieka stoią demoniczne byty (13) Jest to już dla mnie coraz bardziej oczywiste, że elity dążą do stworzenia... Świat zwariował A było to rok temu... (8) Data: 28 grudnia 2020 Postać: Prof. Andrzej Horban "Zaszczepieni przeciwko... Rzeczywisty harmonogram podawania "eliksiru" (7) Na stronie Międzynarodowego Funduszu Monetarnego pod hasłem Polska można... Świat zwariował Zakładali maski (1) Zakladali im maski na twarz, odbierali wolność, Zakladali im maski na twarz,... K Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (39) Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja... alebut Czy przyjąłbyś ode mnie cukierka? (4) A czy przyjąłbyś od globalnych koncernów farmaceutycznych nieprzebadany... AdmtK Nano-komputer wewnątrz ludzkiego ciała, zdalna kontrola myśli i zdrowia (4) Po raz kolejny teoria spiskowa staje się faktem. Tak jak wielokrotnie już... Świat zwariował Ogromny wzrost zachorowań na Covid w Wielkiej Brytanii (3) Covid-19 na świecie: silny wzrost zakażeń w Wielkiej Brytanii. Pfizer z... taknie0101 Lekceważenie zagrożenia zarażaniem COVID (49) We wszystkich lokalach przy ul. Klonowej1 i Klonowej 4 są obsługiwani... Jerzy Szczepienia na COVID zwiększają o 400% ryzyko zakarzenia (1) Załączam link do podsumowania Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy,... Świat zwariował