Czy planowany jest jakiś lokdałn? (4) Nie mam telewizora, nie oglądam więc serwisów informacyjnych (świeżo po... O co chodzi? Czerwony Dodge ram nr rejestracyjny LPZ ... (3) Jeździ po Trójmieście z twarzy i aury widać że Ciemna strona mocy!!? Preparat Pfizer dla dzieci 5+ (3) https://www.naturalnews.com/2021-11-12-pfizer-modifies-covid-vaccine-formulat... frizt
Plan kryminalistów na najblizsze miesiące (5) Przedstawiam wam, jak okupacyjny rząd w Polsce będzie w praktyce kontynuował... Świat zwariował testmisja (4) Na uspokojenie, sen - polecam testmisja na kanale wiadomym jutiub - hipno... Kolega Nie taki koronawirus straszny, jak go malują (65) Problem z koronawirusem był następujący: po pietrwsze, była top nowość,... łowca absurdów Wywołanie chaosu za pomocą kontroli pogody i zanieczyszczenia (6) Za pomocą sztucznego wpływania na pogodę planuje się wywołać niespodziewane... Świat zwariował Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (60) Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja... alebut W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (20) To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii... Świat zwariował Propozycje prostych ćwiczeń - praca z domu (5) Dzień dobry. Jak większość osób w ostatnim czasie, zmuszona jestem pracować... AleksandraB. przeprowadzka !!?? (27) Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać... user_138607816098 Wakacje 2020 (131) Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu... urlopowiczka Polecam te statystyki (2) https://koronawirusunas.pl/wojewodztwo-pomorskie Dla województwa pomorskiego... Kaśka dezynfekcja (10) czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to... JACO Edukacja domowa w nadchodzącym roku przedszkolno / szkolny (13) Jak sądzicie, na ile prawdopodobne jest, że w najbliższym roku szkolnym... Ania Szach mat dla ludzkości - zakazany film, który w skrócie opisuje plan globalistów (21) "Szach dla ludzkości". Film, który w 11 minut tłumaczy o co chodzi w tzw.... Świat zwariował Statystyki (2) Wczoraj w Szczczecinie odnotowanych zakażeń koronawirusem: 0, w Gdańsku 28... Dagi23 Jad węża jako składnik leku wywołującego Covid19 (3) Wg najnowszych odkryć choroba covid może być spowodowana składnikami jadu... Mr Depopulacja Co ile robicie zakupy spożywcze? (18) Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie? Mariela Ulegliśmy masowej psychozie (49) 1 najpierw pojawia się wirus 2 zaczęto odbierać nam przyjemności, zaczęto nas...