Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9) Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że... przeprowadzka !!?? (34) Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać... user_138607816098 W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24) To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii... Świat zwariował
dezynfekcja (12) czy pomieszczenia można dezynfekować za pomocą lampy kwarcowej, czy nic to... JACO Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (68) Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja... alebut Wakacje 2020 (132) Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu... urlopowiczka Co ile robicie zakupy spożywcze? (19) Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie? Mariela Testy na Covid-19 (3) Witam, mam pytanie, jakie są wymagania dotyczące testów na koronawirusa... tonyblaze Opłaty za parking EuroPark. (11) Witam. Spotkałem się z absurdalną sytuacją, a mianowicie. W dobie... klient biedronki Wywołanie chaosu za pomocą kontroli pogody i zanieczyszczenia (15) Za pomocą sztucznego wpływania na pogodę planuje się wywołać niespodziewane... Świat zwariował Żywność z owadów jako wehikuł do kontroli umysłu (1) Zastanawialiście się, dlaczego Unia Europejska forsuje żywność z owadów? Może... Świat zwariował Polecam te statystyki (3) https://koronawirusunas.pl/wojewodztwo-pomorskie Dla województwa pomorskiego... Kaśka Szczepionki mRNA zabiją większość ludzi - u 62% zaszczepionych osób już występują mikroskopijne skrzepy krwi (17) Zdecydowana większość osób, których zaszczepiono na koronawirusa z Wuhan... Świat zwariował Niema Żadnego Wirusa!!! Są tylko te który były zawsze i te które nam wmawiają!!!! (27) Wzywam aby włączyć myślenie!!! Internet rzeczy, internet myśli - neo komunistyczne zarządzanie ludzkością (1) Moje przepuszczenia stały się faktem. W tzw. szczepionkach na wymyśloną... Świat zwariował Covidowa sytuacja w Polsce (1) Za kilka tygodni jadę do Krakowa, a Warszawa właśnie zobaczyła, że Austria... bakarudin Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online? (12) Jakie supermarkety dostarczają zakupy do domu? Ja jedynie w Gdyni znalazłem... Banialuki i strachy na Lachy (49) Polacy co rusz padają ofiarą własnej irracjonalności i emocjonalności,... łowca absurdów Dzieci w domu. Jak żyć (70) Mamy trójkę dzieci. 10 5 3. Kochamy je ,dbamy,staramy się organizowac czas w... Czy planowany jest jakiś lokdałn? (4) Nie mam telewizora, nie oglądam więc serwisów informacyjnych (świeżo po... O co chodzi?