Szczepionki mRNA zabiją większość ludzi - u 62% zaszczepionych osób już występują mikroskopijne skrzepy krwi

Zdecydowana większość osób, których zaszczepiono na koronawirusa z Wuhan (Covid-19), umrze w ciągu kilku lat z powodu niewydolności serca, ostrzega dr Charles Hoffe, lekarz medycyny z Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Szczepionki mRNA na chińskiego wirusa są zaprogramowane tak, aby przekształcić ciało człowieka w fabrykę białek kolcowych, a dr Hoffe mówi, że z czasem te masowo produkowane białka powodują postępujące krzepnięcie krwi.

Nie mniej niż 60 procent osób, które przyjęło szczepionkę mRNA, będzie cierpieć z powodu tych skrzepów krwi i ostatecznie przytłaczająca większość znajdzie się sześć stóp pod ziemią z powodu wyrządzonych szkód.

Dr Hoffe mówi, że nieuniknione jest to, że po wstrzyknięciu powstaną skrzepy krwi, ponieważ gdy wprowadzone do szczepionki białka kolczaste osadzają się w naczyniach krwionośnych i naczyniach włosowatych, to płytki krwi krążące wokół, próbując rozwiązać problem, będą tworzyły coraz więcej skrzepów.

Źródło do artykułu po polsku: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepionki_mrna,p1798834163

Angielski orginał: https://principia-scientific.com/doctor-heart-failure-from-mrna-jabs-will-kill-most-people/
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Znajdź koniecznie jeszcze jakieś rewelacje wśród teorii spiskowych na szczepionki wektorowe :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wiesz kiedyś się śmiano z ludzi którzy widzieli UFO. Zamykano ich w ośrodkach dla obłąkanych, odbierano dzieci, wyrzucano z pracy a pilotom odbierano uprawnienia. Dzisiaj wszystkie rządy przyznają, że UFO istnieje. Wyśmialiścue Leppera za Talibów i wąglika w Klewkach i co? Znowu prawda. Społeczeństwo totalnych ignorantów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ale wiara w czarownice jakoś nie przetrwała. Może dlatego, że nikt nie odbierał im licencji do latania na miotle, tylko po prostu palono je na stosie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeszcze wczesniej mordowano ludzi za inne poglądy. A byly one zle tylko dla yego że nie podlegaly władzy. Zapytaj jakiej władzy. I sam sobie odpowiedz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak na marginesie tzw. szaraki, czyli niby kosmici którzy nawiązali kontakt z USA to może być jakiś nieznany gadoidalny gatunek występujący od dawna na Ziemi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakie ufo istnieje? Ufo oznacza niezidentyfikowany obiekt latający, takie obiekty są od zawsze, może to być nawet ptak którego z dużej odległości nie jesteśmy rozpoznać. Chyba, że chodzi Ci o kosmitów, oni nie istnieją i nigdy żaden rząd nie potwierdził takich bajek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

TO sie juz dzieje - w USA 15% nadmiarowej smiertelnosci w 2022, w Niemczech 15-16 % latem , w pazdzierniku 19%!! Z reguly nagle ataki, bardzo szybkie , nieznane choroby ...
Ta teoria powoli zaczyna zamieniac sie w prawde - tak jak to jest z reguly (a juz szczegolnie w przypaku (COID-19)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

W preparatach na covid znajdują się sztuczne pasożyty. Są one częściowo biologiczne, częściowo oparte na nanotechnologii. Są to urządzenia, które umożliwiają na zdalne oddziaływanie na ciało. Połączone jest to z koncepcją robotyzacji człowieka i kontroli jego myśli. W przyszłości będzie można na odległość zmieniać ludzkie preferencje oraz zdalnie je kontrolować. Można wygenerować sztuczne choroby, które będą ładowane do ciała jak oprogramowanie do komputera. Twórcy tego pomysłu chcą stworzyć nowy gatunek człowieka, a reszta służy jako myszy laboratoryjne i z biegiem czasu będzie eksterminowana. Dlatego ogranicza się nam prawa człowieka i odcina od niezależności finansowej. W kolejnym kroku będziemy przenoszeni do wirtualnej rzeczywistości. Twórcy tego planu są pod wpływem bytów, które pochodzą z świata niejawnego, zwanego potocznie astralnym. Tak na prawdę, to świat materialny jaki widzimy jest generowany przez nasze biologiczne ciała, które widzi tylko część prawdy. Za pomocą technologii będzie można zobaczyć więcej jak te byty, które potrafią przechodzić między naturalnymi wirtualnymi światami. Polecam stronę prisonplanet.pl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczepiłem się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaszczep się , weź 5 dawek poczujesz się na pewno lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest dobra wiadomość .Ponad 80 proc. osób, które wiosną 2020 roku łagodnie przeszły infekcję Covid-19, wciąż posiada przeciwciała. Ozdrowieńcy są odporni na oba warianty koronawirusa, Alfa i Delta - wynika z przedstawionych w czwartek wyników badań szpitala Danderyd pod Sztokholmem.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-15/nieszczepieni-ozdrowiency-sa-odporni-na-delte-po-roku-istnieje-dobra-odpowiedz-przeciwcial/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wg mnie wiadomości podawane na WP, Onecie lub TVN są mało wiarygodne. Większość środków masowego przekazu realizuje Agendę 2030, więc jest tam dużo manipulacji. Dowodem na to jest brak rzetelnej debaty oraz informacji na temat dawno już istniejących leków leczących objawy choroby zwanej jako "covid 19". W podziemiu są miejsca gdzie w ciągu 2-3 dni można się wyleczyć. Międzynarodowi kryminaliści i ich lokalne kukiełki celowo zabraniają skutecznej terapii (np. wysyłając na kwrantannę). Tylko szczepionki mają nas uratować. Jest to plan ogólnoplanetarnego ludobójstwa. Po ludziach wezmą się za zwierzęta. Już są ptasie i świnskie grypy, afrykańki pomór świń, choroba szalonych krów a na horyzoncie wersja kowida dla domowych wierząt. Rosjanie już mają podobno na to szczepionkę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Szczepionki mRNA zabiją większość ludzi - u 62% zaszczepionych osób już występują mikroskopijne skrzepy krwi

Dzisiaj robiłam badaniew kierunku zakrzepicy /doppler usg/ jestem dokładnie 2 miesiące po drugiej dawce. Badanie d-dimery w normie, usg nie pokazuje żadnych skrzepów płytki w normie. Jestem starszą Panią po 50tce. Przestańcie straszyć ludzi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oczywiście należy Ci się łapka w górę, ale za tą starszą Panią po 50tce, to pogrożę palcem.
No! Żeby mi to było ostatni raz :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Szczepionki mRNA zabiją większość ludzi - u 62% zaszczepionych osób już występują mikroskopijne skrzepy krwi

Dobra. Kończycie flaszkę i do domu. Wolny wybór jest więc skończcie indoktrynować

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przy zaszczepieniu 100% społeczeństwa wszystkie zgony będą dotyczyły osób zaszczepionych. Na razie jest pół na pół, więc nagłe zgony dotyczą zarówno jednych, jak i drugich. Co w tym dziwnego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5