Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online?

Jakie supermarkety dostarczają zakupy do domu? Ja jedynie w Gdyni znalazłem e-tesco, ale z tego co czytam w necie, to dostarczają bardzo słabo. Mnóstwo zamówień anulowali, zdarzały się niekompletne mimo pobrania zapłaty za całe zamówienie. Macie jakieś doświadczenia z e-tesco lub innymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można zamówić kuriera glovo, zamawiamy tak z auchan/biedronki w gdańsku i wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ten kurier glovo działa? Dzwonisz do nich i po prostu jakiś gość idzie do sklepu, robi ci zakupy i przywozi do domu? Dużo to kosztuje? I jak z zapewnieniem chłodzenia, bo nie problem kupić makaron czy ryż (to można nawet na allegro), gorzej mleko, mięso itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

działa jak aplikacja dostawy jedzenia uber np. przez aplikacje na telefonie. Piszesz czego potrzebujesz w konkretnym sklepie i kurier idzie, robi zakupy i przywozi dokładnie. Chłodzenie - torba izolowana termiczna, no nie wiem, nic chyba z mięsem czy mlekiem nie musi stać po 30 min bez lodówki. Koszt na razie 6 zł o ile pamiętam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szukam. ... na kwarantannie nikogo nie interesuje czy masz co jeść. ......żadnych informacji nie mogę znaleźć ...do kilku sklepów dzwoniłam ale mają ograniczony rejon....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją drogą spędziłem ze 2h na szukanie sklepów, gdzie można by coś zamówić do domu i słabo to wygląda. Ceny konserw powariowały w necie. A najbardziej mi brakuje produktów z dwóch kategorii 1) mleko i nabiał 2) wędliny. By zamawiać coś takiego sklep musiałby być lokalny i dostarczać własnym transportem z chłodnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby ktoś mimo wszystko był zainteresowany tym e-tesco, to polecam zacząć od sprawdzenia terminów dostawy. U mnie w Gdyni do 13 kwietnia nie mają żadnego wolnego terminu na dostawę, a dalej nie przyjmują zamówień. Słowem e-tesco odpada....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mają terminu, bo tam nie ma już komu pracować. Wszyscy dostawcy są na L4. Wiem, bo mam znajomego, który tam pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jednej strony trochę się nie dziwie. Z drugiej można by pewnie te dostawy zorganizować, by kontakt był minimalny. W blokach umawiać się na tel i dostarczać pod klatkę, by klient dalej sam zabierał i bez podpisu, a w domkach pod furtkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online?

Jest jeszcze Piotr i Paweł lub dodomku.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr i Paweł też nie ma żadnych terminów a dodomku znów ma wysokie ceny i bardzo, ale to bardzo ograniczony wybór produktów. Nawet mleka w opakowaniach 1l nie mają, tylko po 0.5l już nie mówiąc o jakimś wyborze firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trójmieście i w okolicach (całkiem szerokich) dowozi też barbora.pl. Często tam zamawiam i nie miałam jeszcze z nimi żadnych problemów. Dobre ceny i dostawa zawsze na czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...