Co ile robicie zakupy spożywcze?

Jak w temacie?

Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co ile robicie zakupy spożywcze?

Wciąż raz w tygodniu. Częściej nie trzeba, chyba, że chciałabym pospacerować po biedronce:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co ile robicie zakupy spożywcze?

Raz w tygodniu, jak się okazało da się i jest to nawet wygodne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Codziennie, albo i częściej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Co ile robicie zakupy spożywcze?

od początku marca byłam 3 x na zakupach w hipermarkecie. I 1 raz w tygodniu kupuje chleb w sklepie osiedlowym. (zakupy dla 4 osobowej rodziny)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co dwa dni. A dlaczego pytasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moge tutaj napisać, że koronawirus wiele u mnie nie zmienił w temacie zakupow spożywczych. Od wielu lat robię sobie listę potrzebnych produktów oraz tworzę sobie w głowie jadłospisy na następne kilka dni. Może nie jest to planowanie na cały tydzień, ale najczęściej na 4 dni. Dzieki temu nie muszę marnowac czasu na zakupy i na zastanawawianie się co przygotować na obiad, nad tym co mam obecnie w lodówce :P Warzywa i owoce kupuję najczęściej w lokalnym warzywniaku. Natomiast środki czystości, półprodukty, makarony, przyprawy i itp... w netto. Mają teraz fajną akcję dla dzieciaków https://masakreatywnosci.netto.pl/ Rozdawane są saszetki z Hey Clay przy okazji zakupów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak często jak tego potrzebuje. Noszę maseczki i rękawiczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zakupy robimy raz na tydzień trochę większe a tak to na co dzień świeże pieczywo itp. Lista zakupów obowiązkowa !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

robię zakupki 2 razy w tygodniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz na tydzień, czasem udawało się raz na 2 tygodnie. Koronawirus sprawił ze przyspieszyliśmy kupno zamrażarki skrzyniowej - wcześniej planowaliśmy ten zakup na lato (owoce, zbiory z ogródka, świniak wiejski). Kupiliśmy teraz, kilka miesięcy wcześniej. Mrozimy chleb, bułki, mięso, mieszanki warzywne, gotuje raz w tygodniu większą ilosc i porcjuję, potem w tygodniu tylko odgrzewam, oczywiście nie wszystko się da, ale to i tak spore ułatwienie. Jest tez oszczędniej, oszczędzam czas na zakupy i gotowanie. I nie kupuje wielu niepotrzebnych rzeczy, które zazwyczaj kupuje się przypadkiem w hipermarkecie. Ten sposób robienia zakupow na pewno zostanie z nami na dłużej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja robię raz w tygodniu takie większe w Carrefourze, potem dokupuję tylko pieczywo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja staram się raz w tygodniu zrobić duże zakupy. Lepiej jest ograniczyć ryzyko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

podobnie, raz na tydzień większe zakupy, ostatnio nawet udalo mi sie rawie 2 tyg bez zakupów dać rade, mam zapasy, zamrazam. tylko pieczywo na bie zaco w miarę , lepiej nie ryzykować, bo po co
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Staram się raz na tydzień albo dwa takie większe zapasy w Carrefourze, a tak na co dzień to tylko do piekarni czy warzywniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy robię zazwyczaj do drugi dzień podczas powrotu z pracy. Przeważnie chodzę do Dino ponieważ będąc na diecie staram się odstawiać zbędne tłuszcze i stawiam w głównej mierze na warzywa a w Dino zawsze są świeże. Czasami chodzę na zakupy dzień po dniu ale to z tego względu że jak się nudzę w pracy to przeglądam Gazetkę Dino i jak zauważę jakąś promocję to muszę iść :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co kilka dni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robię wdomu co tydzień ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm zwykle co tydzień zamawiam z https://stolicazakupow.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...