W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W tzw. szczepionkach znajdują się nanoroboty oraz zmodyfikowane geny. Zadaniem tych produktów jest kontrolowanie ludzkiej odporności na choroby i wpływanie na pracę ich mózgu. Ludzie po zaszczepieniu będą mogli być zdalnie manipulowani (leczeni jaki i zabijani). Celem tej technologii jest również ciągła kontrola myśli oraz lokalizacji poszczególnych osobników. Przyszły system finansowy będzie uzależniony od naszych czynności życiowych. Osoby nieprzydatne już dla systemu, np. stare, będą kolejną dawką pseudo szczepionki zabijane. Będzie można to również wykonać zdalnie poprzez wydanie odpowiedniej komendy do nanobotów. Cykliczne szczepienia będą aktualizować oprogramowanie genowe. Osoby, które się już zaszczepiły a potem będą tego odmawiać... po pewnym okresie zostaną wywołane w nich choroby, które prawdopodobnie będą ich zabijać. Obecny gatunek człowieka ma być wyeliminowany. Zastąpi go pół syntetyczny i genetycznie zmodyfikowany humanoid, który będzie tworzony pod konkretne zadania (np. praca w kosmosie). Takie osobniki już istnieją. Tego typu eksperymenty robi się od co najmniej 50 lat. Powstają hybrydy połączenia człowieka z innymi gatunkami.
Załączam dwa widea. Pierwszy to wypowiedź dr Carrie Madej drugi pokazuje jak wygląda sztuczny organizm w szczepionce na koronkę.
1) covid shots, dna & transhumanism - dr. carrie madej - https://www.bitchute.com/video/opNjj6UwImYG/
2) pfizer vaccine zoomed w/ microscope?! are living cells/ organisms mixed in?! - https://www.bitchute.com/video/3KHYt9eSZTP6/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19

Skąd takich czubków biorą?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zanim napisałeś swój komentarz chociaż obejrzałeś załączone filmy? Chyba nie.
W USA celowo robi się niedobory paliwa. Rozpoczęły się cyberataki na ich rurociągi. https://www.bitchute.com/video/aC2i9tJyD0So/?list=notifications&randomize=false
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Słusznie zauważyłeś. Mało kto czyta komentarze autorstwa "świat zwariował", a załączonych linków nikt rozsądny nie otwiera :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

To chyba jakaś sekta :) Coś tutaj pisali o nich, na forum. "Kokaina", czy jakoś takoś im jest (?)
Dorabiają na dystrybucji tych jutumowych gniotów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

ty jestes czubkiem on napisał prawde
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

Sam jesteś nanobotem, kompletnym bezmózgowcem, bo tylko taki może takie głupoty wypisywać
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

Poczekamy, zobaczymy. Szkoda że tak łatwo daliście odebrać sobie wolność. Za chwilę przyjdą po wasze majątki, potem rodziny a na końcu odbiorą wam życie. To dopiero się rozkręca owieczki. Śpijcie dalej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

Tobie wolność już została odebrana. Świadomość utraty czegokolwiek i życie w ciągłym niepokoju z tego powodu, to jest wolność?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wolność? To niesamowita odpowiedzialność. Dla niektórych (jeśli nie większości !) nie do udźwignięcia.
Dobrze, że wolność słowa (szczególnie w sieci), obnaża skalę tego zjawiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety znów mam rację. Transhumanizm i cybernetyzacja ludzkiej świadomości (czyli tworzenie sztucznego wirtualnego ciała do którego będzie transferowana świadomość) jest już faktem. Zapraszam na ciekawy wywiad z dr Leszkiem Sykuskim, geopolitykiem https://www.youtube.com/watch?v=1dlq8LIughA&t=1843s
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

Na szczęście twoja "racja" słabo przebija się do świadomości ludzi. Pod względem liczby szczepień w przeliczeniu na 10 tys. mieszkańców już od kilku tygodni nasz pomorski region zajmuje w Polsce pozycję lidera :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do czego to doszło. Chwalić się że jest się członkiem głupiego regionu co się zgadza zabrać pół wolności bo przeziębienie przyszło.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie masz zielonego pojęcia co to jest wolność i masz blade pojęcie o rzeczywistości. Proponuję Ci nie wychodź poza świat baśni :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

Zobaczymy za niedługo jak będzie ,życzę zdrówka zaszczepionym :) bo długo może nie potrwać hahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie znasz sie nie wypowiadaj on napisał polowe prawdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wg najnowszych doniesień naukowców hiszpańskich, za zachorowania covid19 może odpowiadać telenk grafenu. Ponizej link do wywiadu z dr Zbigniewem Hałatem, byłym szefem sanepidu. https://pl1.tv/title/czy-w-szczepionkach-jest-tlenek-grafenu-produkcja-super-zolnierza/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja wiem jak to działa chcesz sie ze mna wymienic informacjami? napisz do mnie na Izabela@web.de
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W preparatach na covida znajdują się samoreplikujące implanty, które tworzą coś w rodzaju nano-komputera i własnej sieci neurologicznej. Filmik jest pod tym linkiem "self assembling? right angles? nz strange vax microscope findings" https://www.bitchute.com/video/ZrYwicyPFm6f/

Proszę o nie kasowanie tego, ponieważ chcę ostrzec jak największą ilość ludzi przed czekającą ich niewolą a potem zagładą. Tego typu materiały krążą już po sieci w wielu miejscach, dla zainteresowanych podam linki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod tym linkiem jest współczesny fiim opisującu znalezioną nanotechologię w preparatach na Covid oraz testach PCR. Tak jak wielokrotnie pisałem, chodzi o zdalne wpływania na zdrowie i zachowanie ludzi, aby można było ich bardziej kontrolować.
"NANO-MAN" - https://www.brighteon.com/c31c533d-7fd9-49cf-a6ef-f0977cc1c9c9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego.

Niestety, ale to co piszesz jest prawdą. Widać po niektórych komentarzach, że mimo dzisiejszych możliwości informacyjnych ludzie dziś bardziej zacofani są niż w minionej epoce. A nie trzeba daleko szukać, wystarczy wejść na wikipedia by przeczytać, że mutacje czyli zmiany materiału genetycznego można dziś wykonać zwykłym zastrzykiem =szczepionką rna, podobnie zresztą funkcjonuje to z roślinami GMO. Technika jest dziś wysoko rozwinięta, choć niekoniecznie dla wszystkich dostępna, napewno nie dla przeciętnego człowieka. Interfejsy i różne takie gadżety są już. Co niektórzy nie mają pojęcia, że dziś zmiana płci czy wszczepienie sobie zwierzęcych części ciała też jest możliwe. Cyborgi już też istnieją na świecie, np. Neil Harbisson- ambasador transhumanizmu z anteną w głowie do wyczuwania pogody . Odnośnie łączenia ludzi i maszyn to na świecie już istnieją tacy ludzie i stowarzyszenia to promujące. Prawnie też dopuszczone. Pół Szwecji jest zachipowanej, bo mogą se ręka płacić i kluczy nie muszą nosić .
Ludzie dalej traktują takie info jak teorie spiskowe, tylko teorie spiskowe są do czasu takimi teoriami, najczęściej jak nieoficjalnie wyciekną i jeszcze społeczeństwo nie jest gotowe na takie nowinki. Najpierw trzeba propagandą wypracować posłuch, potem można ogłosić. Nad nanorobotami pracują już co najmniej od lat 70siątych, a ogłosili dopiero niedawno, że to przyszłość medycyny. Także pytam tych ludzi, którzy piszą, że to głupoty i niemożliwe, w jakim zaścianku oni mieszkają? Poczytajcie o mrna, ekspresji genów, mitochondrium to będziecie wiedzieć, co dostaliście w owej "szczepionce", poddaliście się terapii genowej, a nie zaszczepili. I tak, nie łączy się to z jądrem komórkowym, ale wchodzi poprzez cytoplazme to mitochondrii, które, mają własny genom, to podstawowa substancja odpowiadająca za działanie każdej komórki w ciele, są np w sercu, wątrobie, ogólnie w narządach. A wiadomo za co narządy odpowiadają, za funkcjonowanie. Warto zapoznać się też z takim terminem jak apoptoza programowana śmierć komórki przez produkcje białek. Także możliwe jest dziś usmiercanie niechcicianych obywateli i nie są to żadne głupoty, tylko biologia i bioinżynieria. No, ale jak ktoś miał biologie 40 czy 30 lat temu to może jeszcze takich pojęć nie było, więc warto się zapoznać, bo dziś lekarz nie będzie robił wykładu niewiedzącemu, tylko wstrzyknie, a potem odwrotu nie ma. Dlatego zamiast krytyki, polecam dokształcać się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100% z twoją wypowiedzią. Model społeczno-polityczny świata, jaki jest przedstawiany przez system edukacji i media jest fałszywy. Wg tego modelu społeczeństwa w wyborach decydują, kto w ich imieniu rządzi państwem, a politycy mają większą władzę niż prywatny biznes. W rzeczywistości światem rządzą prywatne osoby, które tworzą tajne organizacje. Często są one powiązane ze sobą związkami rodzinnymi. Te klany biznesowo-rodzinne planują z dużym wyprzedzeniem procesy społeczne, które mają umożliwić im ciągłą kontrole reszty populacji. Głównym mianownikiem jest kontrola, ponieważ daje ona możliwość dowolnego gromadzenia majątku.
Technologia zawsze była jednym z narzędzi kontroli. Obecne rozwiązania nie tylko wpływają na kontrolę fizycznej warstwy człowieka (otoczenie ekonomiczne, zdrowie), ale również mentalne. Współczesne media są jednym z analogowych przykładów tego rozwiązania. W niedalekiej przyszłości będzie się kontrolowało ludzkie myśli, czyli dusze oraz procesy biologiczne wewnątrz ciała.
Kontrolerzy nakłaniają nas do materialistycznego życia, ateizmu i naukowego pojmowania świata. Jednym z produktów tego procesu był człowiek sowiecki, ateista wierzący tylko w dyktaturę naukową. Sami kontrolerzy są mocno umoczeni w okultyzm, który pozwala wyjść poza materialną egzystencją człowieka. Tak naprawdę rzeczywistość jaką postrzega nasze biologiczne ciało jest wirtualną projekcją naszego mózgu, czyli subiektywnym doświadczeniem. Wg mnie w rzeczywistości nasza obecna świadomość (dusza, zbiór doświadczeń) jest jednym z samouczących się programów, który ma doskonalić program główny (MTJ moja totalna jaźń). Bóg, architekt, źródło, pozwala na tworzenie nowych programów (reinkarnacji). Pytanie kto jest tym Bogiem.
Celem kontrolerów jest osiągnięcie kontroli doskonałej, czyli stanie się bogiem i nieśmiertelnym. To co nazywacie sztuczną inteligencją jest oszustwem, ponieważ kontrolerzy nie mogą pozwolić na stworzenie narzędzia, które im zagrozi. Pod hasłem sztucznej inteligencji (nowej wyroczni) tworzy się sztucznego boga, który w podejmowaniu decyzji ma zastąpić człowieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś nowego wiadomo??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie za bardzo to przekonujące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0