Wywołanie chaosu za pomocą kontroli pogody i zanieczyszczenia

Za pomocą sztucznego wpływania na pogodę planuje się wywołać niespodziewane zjawiska pogodowe, które mają nas zmusić do opuszczenia swoich domostw. Teraz testuje się system ostrzeżeń, aby ludzie byli do tego przygotowani i na sygnał się przemieścili. Kolejnym elementem do relokacji jest celowo wywołane zanieczyszczenie, patrz test w rzece Odra. Wcześniej medialnie programuje się ludzi na takie wydarzenie, aby w chwili jego nawet niewielkiego wystąpienia ludzie w panice słuchali się poleceń służb.
Równolegle będzie się ograniczało dostęp do prądu, ogrzewania i żywności (oficjalnie tylko tymczasowo), by osoby ewakuowane nie mogły wrócić do swoich domów lub by zachęcić kolejne do ewakuacji.
Osoby, które wzięły preparat na covid są szczególnie niebezpieczne dla siebie i otoczenia, ponieważ preparat ten zawiera w sobie technologię, która obniżyła ich odporność oraz są podatni na fale elektromagnetyczne. Za pomocą zdalnego wpływania na ich ciała, mogą być one źródłem zarazków lub irracjonalnego zachowania.
Celem ostatecznym jest bytowe i finansowe ubezwłasnowolnienie jak największej ilości osób (tzw. klasy średniej), by można było ją w kontrolowany sposób zabić. Człowiek współczesny ma być zastąpiony przez humanoida, czyli coś co będzie wyglądało jak człowiek, ale będzie mało w sobie technologię która zintegruje go ze światem maszyn (tzw. globalnym mózgiem, sztuczną inteligencją, rozszerzoną jaźnią). Na ziemi ma żyć około 500 mln. takich istot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dodam dla ciekawych, że krąży tu i tam informacja na temat możliwości wystąpienia znaczących powodzi na Ziemi przez blisko przelatujący masywny obiekt. Przypuszczam, że będzie on widoczny gołym okiem za kilka do kilkunastu lat. Teraz robi się przygotowania do przemieszczeń ludności i zabicia tej nadmiarowej, która spotęguje chaos w momencie wystąpienia tego zjawiska. Czyli dzieją się równolegle dwa procesy: likwidacja niepotrzebnej populacji, która będzie zarządzana przez cyfrową kontrolę. Ci co mają przeżyć, będą przez ten sam system kontrolowani, a wybrani zostaną sztucznie ulepszeni. Wybrani, tzn. kolejne pokolenia. To ulepszone pokolenie będzie zintegrowane z maszynami, które będą samoświadome. W tym momencie analogowy człowiek nie będzie miał już dominacji na planecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wywołanie chaosu za pomocą kontroli pogody i zanieczyszczenia

Problem z teoriami spiskowymi jest taki że część nich jest prawda, ale przez ludzi którzy , jak te wpisy , idą w stronę absurdu, nie mają szans się przebić do mainstreamu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest teoria spiskowa tylko zaplanowane działanie. Twórcy tego planu nazywająć to "teorią spiskową" ośmieszają tego typu ostrzeżenia. Wiele z tego co napisałem na tym forum przez ostatnie 2 lata się sprawdziło. Jeżeli nie zatrzymamy tego planu, nie dożyjemy spokojnej starości, a kolejne pokolenia w większości rodzin nie będą istnieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jak do teorii spiskowych ma się sytuacja na Ukrainie i w Rosji, która jest "tematem zastępczym" covida. Na początku była mowa o statystach, filmach, zdjęciach z wcześniejszych wojen itd. Wydaje mi się że to akurat się nie sprawdziło. Świat zwariował jaki będzie kolejny krok Putina według Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej ocenie "operacja specjalna na Ukrainie", bo tak ją nazywa strona rosyjska, jest ustawką. Oficjalnie chodzi o ochronę ludności rosyjskojęzycznej i odbudowanie potęgi dawnej Rosji Carskiej. Wg planów globalistycznych elit, aby wprowadzić rząd światowy należy dążyć do upadku państw narodowych i promować multi-kuturalizm. Czyli pod pozorem wojny, zanieczyszczenia lub zmian pogodowych doprowadzić do masowego przemieszczenia się ludności i ich wymieszania. Rosja jako duży gracz gromadzi pod sobą ludy bliskie jej kulturowo. Polska i Ukraina mają być podzielone (Ukraina już jest podzielona). To samo spotka niektóre państwa w Europie zachodniej.

Zarówno Ukraińskie jak i Polskie władze to marionetki o żydowskim pochodzeniu.

Rząd światowy jest potrzebny aby wprowadzić globalne zarządzanie finansami, zdrowiem i siłami policyjnymi. W praktyce oznacza to globalną opresję połączoną z kontrolowanym ludobójstwem większości populacji. Kolejnym krokiem jest niepodzielne rządzenie planetą Ziemią i masowy podbój kosmosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świat zwariował jakieś nowe teorie ? Dawno nie pisałeś. Dużo się sprawdza z tego co pisałeś wcześniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będzie ciekawie. Ja bym się już przyzwyczajał do następujących zdarzeń:
1. Utworzenie unii polsko ukraińskiej.
2. Włączenie do Polski na zasadzie federacji część ziem zachodniej Ukrainy. Sama Ukraina będzie podzielona na 3 części. Polska będzie wielonarodowa i mniejsza od dzisiejszej.
3. Wywołanie kontrolowanego chaosu z dostępem do żywności, coś na wzór z brakiem węgla.
4. Szukanie pretekstu do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Prawdopodobnie będzie to związane z wojną na Ukrainie.
5. Pod pozorem integracji z Unią Europejską utracimy ziemie odzyskane na rzecz Niemiec. Postanowienia Jałtańskie właśnie się kończą, ponieważ były czasowe.
6. W 2025 roku będzie kolejna pandemia.
7. Forsowanie pieniądza cyfrowego, aby kontrolować ludność.
8. Pobory do wojska, część ludności Polski ma być zlikwidowana pod pozorem prowadzonych działań wojennych. Po stronie rosyjskiej nazywają to "operacją specjalną".
9. Rządy są marionetkami a światem rządzą szataniści, którzy chcą być nieśmiertelni. I to dosłownie. Nie potrzebują już 8 miliardów ludzi. Stworzona będzie hybryda człowieka z maszyną.

Oczywiście to można zatrzymać, ale wiele ludzi tego nie widzi dlatego śpią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

xD

źródło: zaufaj mi ziomek

xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy takie źródła jak Wirtualna Polska, Onet czy TVN są wiarygodne? Dzisiaj już wiadomo, że kłamały w sprawie tzw. szczepionek. Za chwile się okaże, że kłamią w sprawie Ukrainy. A tak naprawdę to my jesteśmy kolejni do ogołocenia z naszych majątków. Polską zarządzają żydowskie bandy, które żerują na ograbianym narodzie. Większość partii politycznych jest ze sobą dogadana, ponieważ biorą pieniądze od tych samych globalistycznych rąk. Demokracja jaką widzisz w III RP to iluzja, a pandemia covid mocno to uwidoczniła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie są, ale część tych mediów podaje źródła swoich rewelacji co jest podstawą do weryfikacji. Twoje teorie wyssane z palca nawet tego nie mają. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytaj o "Wielkim resecie" Klausa Szwaba, "Tech" Jana Białka, "Pomiędzy dwoma wiekami" Zbigniewa Brzezińskiego o technikratyźmie. Jest tego sporo. Jak znasz angielski to nawet i więcej. Albo żyj w swoim śnie i któregoś dnia zauważysz, że "nie będziesz miał nic i nie będziesz szczęśliwy". Jak Ciebie nie zagłodzą to możliwe że podtrują fałszywym jedzeniem lub lekami, No zawsze można zginąć na jakieś sztucznie wykreowanej wojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klaus Schwab nigdzie nie pisał o maszynach do kontrolowania pogody i te bzdury o Ukrainie.
Poproszę przypisy i źródła tych danych jak w fachowej literaturze bo widzę, że tutaj nadinterpretacja jest wysoka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj masz link do strony "La Quinta Columna" (piąta kolumna), gdzie za pomocą translatora możesz sobie poczytać na temat różnych nowinkach technicznych. https://www.laquintacolumna.net. Na necie jest sporo ich materiaów video z polskimi lub angielskimi napisami. Orginalnie jest po hiszpańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W skali kraju istnieją tysiące skażonych miejsc o różnej wielkości i znaczeniu, od opuszczonych budynków w centrach miast po duże obszary skażone materiałami toksycznymi pochodzącymi z dawnej działalności przemysłowej lub górniczej. Władze publiczne mogą opierać swoje decyzje polityczne dotyczące zagospodarowania przestrzennego i zanieczyszczających gałęzi przemysłu na wiarygodnych danych o dużej skali. Na przykład identyfikacja punktów zapalnych różnorodności biologicznej za pomocą zdjęć satelitarnych i innych źródeł może skłonić władze do zlokalizowania zanieczyszczających gałęzi przemysłu z dala od najbardziej wrażliwych obszarów. Zachęcam do przeczytania artykułu https://jakiciagnik.pl/kto-dokonuje-oceny-zanieczyszczenia-powierzchni-ziemi.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0