Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą ograniczyć ilość wypłat z bankomatów jak kiedyś to miało miejsce np w Grecji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Droższe zakupy realizuję zazwyczaj przelewem, drobne - kartą. Z bankomatu korzystam sporadycznie i oby tak zostało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

DAJ mi ja Tobie przechowam i oddam z procentami !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności

Za jakiś czas wprowadzą pewnie zakaz płatności gotówką :-/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

My nie Grecja, mamy własną walutę - można w każdej chwili dodrukować dowolną ilość pieniędzy także akurat o to to bym się nie martwił, póki internet działa, firmy kurierskie też, prąd jest - to lepszą opcją jest trzymanie w banku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie w banku nawet w przypadku dewaluacji po światowym kryzysie, który nadciąga nigdy nie stracą Ci co mają oszczędności w banku w przeciwieństwie do skarpeciarzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> nigdy nie stracą Ci co mają oszczędności w banku

Naiwność godna wręcz podziwu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie w takich sprawach to najlepiej radzić się fachowców. Sama korzystam z usług doradców z Phinance, bo mam do nich pełne zaufanie. Znają się na rzeczy, nigdy nie zawiodłam się na ich usługach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej w skarpecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (69 odpowiedzi)

Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja wychodzę, jeśli mam...

przeprowadzka !!?? (35 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...