Amici

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Króla Jana Kazimierza 2-4

Wkurzona kobieta - ocena (1) Zamówiłam jedzenie na wynos przez Glovo i była to porażka po całości.... Wkurzona kobieta Punk - opinia (1) Jedliśmy kilka razy i zawsze smacznie i miło. Obsługa zawsze OK. Tak trzymać Punk Beata - opinia (1) Pizza z odbiorem własnym letnia i przyklejona od spodu do kartonu. Rand pizzy... Beata
Maniek - opinia (1) Bardziej trattoria niż ristorante, ale było smacznie i miło. Ceny zapewne są... Maniek Skrzydełko czy nóżka - opinia (1) Niczym się nie wyróżnia - raczej jadłodajnia niż włoska restauracja. Bardzo... Skrzydełko czy nóżka Andrzej - opinia (1) To miało być przyjemne rodzinne popołudnie z przyjaciółmi. Okazało się... Andrzej Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecamy na imprezy rodzinne lub wypady z przyjaciółmi. Wyprawialiśmy... Agnieszka S - opinia (1) Amici poznałam dzięki wigiliom służbowym. Stołowałam się później nie raz, w... S Michał - opinia (1) Bardzo lubię to miejsce. Pyszne pizze i miła atmosfera. Michał Marta - opinia (1) Niedziela godz. 18, nikogo w restauracji. Znudzona i zblazowana kelnerka.... Marta Jolanta - opinia (1) Moja ulubiona restauracja z dala od gwaru monciaka, super klimat, idealne... Jolanta Tomek - opinia (1) Uwaga! Lepiej nie zamawiajcie przez pyszne.pl! Zamówienie dotarło po 2,5... Tomek kocia rodzinka - opinia (1) Podziękowania od nas dla pani kelnerki! Nasz 2latek, który zazwyczaj umie się... kocia rodzinka Rozczarowanie stałego klientów (1) Jesteśmy stałymi gośćmi restauracji. Niestety podczas ostatniego wypadu... ŁJ Fatalna obsługa (1) Pyszne jedzenie i beznadziejna obsługa. Niemiłe, ignorujące klientów... Anka Amici- kuchnia włosko-polska (1) Witam Jedzenie w miarę, mają problem z przygotowaniem owoców morza,... Bartek Polecam (1) Organizowałem, urodziny na ok 20 osób w tej restauracji. wystrój bardzo... Bartek Fantastyczne risotto (1) Byłam w Amici w ubiegłym tygodniu i obie z koleżanką zachwyciłysmy sie... Wanda Może być, raczej bym polecał (1) No na pewno ceny zabijają klimat. Poza tym samo jedzenie jest różnie smaczne.... Pablo iks - opinia (1) jedzenie bardzo dobre, klimat i wystrój czarujący , obsługa ok. pizza-polecam. iks