Ancar

Warsztaty samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Piekarnicza 26/3

Darek - ocena (1) Super, auto zawsze na czas. Serwisuje tam wszystkie swoje auta od jakiś 10... Darek Janusz - opinia (1) Ustalono ze mną zakres napraw oraz cenę. Naprawa szybka. Ceny przystępne. Janusz Bardzo ok (1) Pierwszy raz piszę opinię w internecie na czyjś temat. Ancar zaskoczył mnie... Waldek
naprawa, diagnostyka, obsługa klienta (1) Polecam warsztat Ancar, bardzo dobrze wykonywane naprawy, diagnostyka przy... Andrzej Wojtek - opinia (1) Dobrze, tanio i bez naciągania. Wojtek Tu nie ma problemów z naprawą! (1) Chociaż przyjechałem do warsztatu ANCAR (Gdańsk, Piekarnicza 26/3) z... DeDar Niepozorny, ale rzetelny i TANI zakład mechaniki pojazdowej (1) Auto-pomoc na wyciągnięcie ręki. Chłopakom z tego Warsztatu samochodowego... Dar Polecam każdemu (1) Robiłem już tam sprzęgło, hamulce i kilka innych mniej lub bardziej... Marcin Polecam! (1) Korzystałem z usług parokrotnie. Pan Andrzej bez problemu rozwiązywał sprawy... zadowolony Opel Corsa C 2004r. (1) Witam, To była moja druga wizyta, wymienialem: -poduszki pod silnikiem, sonde... Łukasz REXTON (1) Sprawna obsługa, dobry kontakt, profesjonalne podejście mechaników, ceny... Janusz Warto przyjechać;) (1) Naprawdę polecam ten warsztat. Korzystam z jego usług już od jakiegoś czasu i... Magda Bardzo dobry warsztat (1) Wykonuję tam przeglądy i jestem bardzo zadowolony. Ceny przystępne, terminy... hr Najtaniej i solidnie! (1) Chyba najtańszy warsztat w Gdańsku i w dodatku rzetelna naprawa. Naprawiają... Kamil Profesjonalizm (1) Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Szybko, sprawnie i fachowo. Serwisujemy... Tomek Polecam! (1) Lepiej się nie da! Taniej też się w Trójmieście nie spotkałem. Magicy - są w... Radziu polecam ;) (1) Bardzo szybka obsługa, uprzejmy kontakt z klientem i profesjonalizm. Ceny... medzik Klimatronik - silniczek nastawczy v71 (1) Bardzo mily kontakt z panem spod numeru telefonu 609-130-133 Dobre ceny i... Michał Wyniana linki hamulca ręcznego + wymiana świec żarowych (1) Polecam Michu POLECAM! (1) Korzystam z usług tego warsztatu odkąd istnieje. Pracują tam ludzie którzy... Radek K.