Andreas

Kaletnik

Gdańsk, Kartuska 195A

Ewa Francis - opinia (1) Z najwyzszym uznaniem stwierdzam, ze zadanie, ktorym obarczylam Pana Andreasa... Ewa Francis Agnieszka - opinia (1) Właściciel wszystko mi karabińczyk do plecaka, byłam zadowolona, bardzo... Agnieszka Nie polecam (1) Wymieniałem zamek w skórzanej kurtce. Prosiłem o porządny zamek, dopłaciłem... Artur
NIE Polecam !!!! Brak kultury i nie dotrzymuje terminów ;/ (1) Korzystając z pozytywnych opinii na temat tego kaletnika postanowiłem... J Dobry fachowiec. (1) Wiele torebek już naprawił ten pan z znakomitym skutkiem. Są teraz o wiele... Anna fachowa robota (1) Od razu widać fach w ręku, sprawnie i solidnie polecam Grzegorz Tragedia! Klient nasz wróg! Komuna! (1) Właściciel bezczelny, niemiły, pracuje za karę! Krytykuje rzeczy, które... Kobieta Bardzo profesjonalnie! (1) Miła obsługa, terminy oczekiwania wcale nie takie długie, a ceny nie są... Gosia skandaliczny stosunek do klienta... (1) zerowe pozytywne nastawien ei do klienta, lugie terminy, pzy drobiazgach(10... snigel@wp.pl