zdecydowanie cudowny lekarz (1) Polecam dr. Rogoze, i również uważam, ze jest to najlepszy fachowiec od... olga rewelacyjny lekarz od leczenie niepłodności (1) Dr Rogoza jest lepszy niż In Victa i inne kliniki . Nadzieja dla wielu par... SYLWIA najlepszy ginekolog w Trójmieście (1) dr. Rogoza jest najlepszym andrologiem i ginekologiem w Trójmieście. Leczyłam... ola
polecam (1) Polecam dr Rogoze, bardzo dobry specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie... kasia Polecam (1) Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem! poświęca adekwatną ilość czasu... Magda Udało się:) (1) W końcu sie Nam udało ,dzięki pomocy Dr Rogozy bedziemy rodzicami.Polecamy... NiRCZ dr Rogoza -opinia (1) Bardzo dobry ginekolog dobre podejscie do pacjentek i zniżki dla studentów:) Anita najlepszy lekarz na świecie :) (1) Przez wiele lat staraliśmy się o dziecko, bezskutecznie. Biegałam po różnych... Beata Gorąco polecam!!!! (1) Z całą odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora... MAGDA J. POLECAM (1) Jestem od kilku lat pacjentką doktora Rogozy. Zajmuje się moimi badaniami... Magda Super lekarz!!!!! (2) Serdecznie polecam wszystkim starającym sie o dziecko pana dr... Kasia Co Wy tu Wypisujecie?! (1) Z ciekawości weszłam tu aby poczytać opinie i włosy mi dęba stanęły!Nie... kamilaR polecam (1) Uważam, że dr Rogoza to jeden z najlepszych specjalistów w Trójmieście.... marta JA JESTEM ZADOWOLONA (1) Z MEZEM STARALISMY SIE O DZIECKO CO NAJMNIEJ 3 LATA .A U DR. ROGOZY PO DWOCH... goska polecam!!! (1) Super lekarz,zna sie na rzeczy,zawsze doradzi i pomoże...nic dodać nic... ktoś A WŁAŚNIE,ŻE WARTO !!! NAWET TRZEBA !! (1) Pani Aneta za bardzo dała ponieść się emocjom.Szkoda tylko,że krzywdzą one... Mama Marcinka NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!!! (1) Nie mam słów uznania dla dr Rogozy! Jest po prostu fantastycznym fachowcem i... EWig godny zaufania (1) i polecenia lekarz, jestem w 34 tygodniu ciąży i nie narzekam, wszelkie... kkr_84