Ze współpracy z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz jestem bardzo zadowolony. W szczególności pragnę podziękować Pani Urszuli Łojewskiej i Pani Agacie Szopa za bezstresowe przeprowadzenie mnie przez całą procedurę wynajmu.
Praktycznie wszystkie etapy odbyły się bez mojego udziału. Panie doradziły wyjściową, rynkową propozycję ceny wynajmu, zadbały o wykonanie zdjęciowej i pisemnej oferty na wielu portalach ogłoszeniowych, przeprowadzały wstępne rozmowy z potencjalnymi najemcami i dokonywały sprawdzenia ich wiarygodności. Samodzielnie prezentowały mieszkanie i przygotowały pełną dokumentację do podpisania umowy. Pani Agata była obecna przy podpisaniu umowy, przekazaniu mieszkania i wykonała szczegółową dokumentację zdjęciową wyposażenia.
Na podkreślenie zasługuje doskonały kontakt z obiema Paniami, żaden mój telefon nie pozostał bez rzetelnej odpowiedzi.
Pani Urszulo i Pani Agato, jeszcze raz serdecznie dziękuję za doskonałą atmosferę współpracy i zapewniam, że będę polecał Państwa firmę wszystkim zainteresowanym wynajmem.
Andrzej D