Beata i Aldona B - ocena (2) Zdecydowanie polecam Agencję Nieruchomości tyszkiewicz. serdecznie dziękujemy... Beata i Aldona B Sara - ocena (2) Niestety mamy bardzo przykre doświadczenie z tym biurem. Bardzo nie polecam..... Sara Kamila - ocena (2) Pana Piotr cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz empatyczne, pełne... Kamila
Katarzyna Ćwieląg - ocena (2) Korzystałam już kilka razy z innych agencji nieruchomości i nigdy szału nie... Katarzyna Ćwieląg Stefan Piwnik - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony z przebiegu oraz pomocy przy sprzedaży mieszkania... Stefan Piwnik Ewa Jarosz - ocena (2) Każdemu polecam Pana Piotra Żylińskiego, można polegać na Pana Piotra... Ewa Jarosz Waldemar - ocena (2) Polecam w 100%. Profesjonalnie i wzorowo przeprowadzona transakcja kupna... Waldemar Joanna - ocena (2) Miałam okazję współpracować z biurem nieruchomości Tyszkiewicz na przełomie... Joanna AG - ocena (2) Pośredniczka miła ale komunikacja i wiedza bez komentarza i oczywiście prowizja. AG Paweł - ocena (2) Bardzo chciałbym podzielić się moim niezwykle pozytywnym doświadczeniem z... Paweł Robert Mazur - ocena (2) Pani Liliana Szymańska wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem przy... Robert Mazur Wiesław - ocena (2) Agecję Nieruchomości Tyszkiewicz wybrałem zupełnie przypadkowo. Jednak juz... Wiesław Krzysztof - ocena (2) Nadzór nad kupnem nieruchomości wzorowy. Moje działania ograniczone do... Krzysztof Joanna C - ocena (3) Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te... Joanna C Weronika - ocena (2) Współpracowałyśmy razem z mamą z biurem Tyszkiewicz Nieruchomości przy... Weronika Michalina - ocena (2) Chciałbym serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Rogowicz za niezwykle... Michalina M. - ocena (2) Podziękowania dla Pani Joanny Kropiewnickiej z Tyszkiewicz Nieruchomości za... M. Krzysztof Jankowski - ocena (2) Miałem przyjemność skorzystać z usług. Transakcja sprzedaży mieszkania... Krzysztof Jankowski Eva - ocena (2) Z pełnym przekonaniem polecam Agencję Tyszkiewicz-Nieruchomości. Jestem w... Eva Filip Duda - ocena (2) Polecam współpracę z Panem Piotrem Żylińskim. Świetna wiedza merytoryczna,... Filip Duda