Dorota - opinia (2) Gorąco polecam Pana Piotra Żylińskiego z agencji Tyszkiewicz. Pan Piotr zajął... Dorota Adam - opinia (2) Serdecznie polecam Pana Marcina Malottki za profesjonalizm, zaangażowanie i... Adam Asia - opinia (2) Serdecznie polecam Pana Piotra Żylińskiego. Wszystko jak najbardziej na plus,... Asia
Grażyna - opinia (2) Bardzo polecam Agencje nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności Pana... Grażyna Katarzyna M. - opinia (2) Serdecznie polecam Panią Mariannę:) Profesjonalizm, komunikacja i wiedza w... Katarzyna M. Beata - opinia (2) Kupiłam mieszkanie z pomocą P Doroty Nowakowskiej ,która jest osobą... Beata Irena i Bernard W. - opinia (2) Bardzo polecamy Agencje nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności Pana... Irena i Bernard W. Izabela R - opinia (2) Polecam serdecznie agencję i panią Joannę Kropiewnicką. Przez sprzedaż... Izabela R Iwona R. - opinia (2) Dziekuję pani Małgorzacie Rogowicz ,która reprezentowała biuro nieruchomości... Iwona R. Michał B. - opinia (2) Serdecznie polecam biuro Tyszkiewicz - Nieruchomości. Doskonały kontakt z... Michał B. Lukasz SZ. - opinia (2) Bardzo polecam Agencje nieruchomości Tyskiewicz w szczególności Panią... Lukasz SZ. Renata - opinia (2) Z całego serca polecam panią Małgorzatę, wszystko zostało załatwione szybko i... Renata Magdalena. K - opinia (2) Polecam biuro Tyszkiewicz Nieruchomości . Miałam przyjemność współpracować z... Magdalena. K Barbara M - opinia (2) Bardzo polecam Agencję Tyszkiewicz a w szczególności współpracę z Agentem... Barbara M Anna B - opinia (2) Polecam gorąco te Agencje. Pan Andrzej Leonowicz Jak zwykle stanął na... Anna B Natalia K - opinia (2) Miałam przyjemność współpracować z p. Andrzejem Leonowiczem podczas... Natalia K Dorota i Adam W - opinia (2) Bardzo polecam współpracę z panem Andrzejem Leonowiczem. Zaangażowanie,... Dorota i Adam W Anna Sz-M - opinia (2) Chcąc sprzedać swoje mieszkanie, skontaktowałam się z Biurem Nieruchomości... Anna Sz-M Lech Ch. - opinia (2) Moja styczność z biurem nieruchomości Tyszkiewicz miała miejsce przy... Lech Ch. Paweł D. - opinia (2) Korzystałem z usług p. Aleksandry Sudzik przy wynajmie mieszkania i szczerze... Paweł D.