Paweł Szmigiera - ocena (2) Miałem przyjemność dokonania zakupu działki przy pomocy p. Andrzeja... Paweł Szmigiera Jacek Jażdżejewski - ocena (2) Wielkie podziękowania za profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pan... Jacek Jażdżejewski Alicja - ocena (2) Jestem b.zadowolona z pośrednika p.Andrzeja Leonowicza z Biura... Alicja
Tomasz - ocena (2) Bardzo polecam biuro Tyszkiewicz Nieruchomości. Pani Liliana Szymańska w... Tomasz Łukasz Śmiałowski - ocena (2) Bardzo dziękujemy za fantastyczną obsługę przy zakupie mieszkania na rynku... Łukasz Śmiałowski Klientka - ocena (2) Bardzo dziękujemy Panu Pośrednikowi Andrzejowi Leonowiczowi za kompetentną... Klientka Tomek - ocena (2) Moja ocena jest z perspektywy współpracy z Panem Andrzejem Leonowiczem,... Tomek scypion202 - ocena (2) Nie jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją nieruchomości. Pobrali... scypion202 Szymon Kwiatkowski - ocena (2) Chciałbym szczególnie podziękować i jednocześnie polecić agenta, Pana Macieja... Szymon Kwiatkowski Mirosław - ocena (2) Polecam współpracę z biurem nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności z... Mirosław Marzena z Gdańska - ocena (2) Polecam wszystkim Pana Macieja Kolberga. Jest bardzo profesjonalnym i... Marzena z Gdańska rodzina Jelnickich - ocena (2) po wydarzeniach covidowych, rodzina nasza zglosila sie do firmy,,Tyszkiewicz... rodzina Jelnickich Marta - ocena (2) Polecam Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz, a szczególnie Panią Ulę Łojewską z... Marta Beata - ocena (2) Szczerze polecam agencję Tyszkiewicz- Nieruchomości a w szczególności panią... Beata Tomasz - ocena (2) Polecamy współpracę z biurem nieruchomości Tyszkiewicz z udziałem Pana... Tomasz Wojciech - ocena (2) Serdecznie polecam biuro Tyszkiewicz - Nieruchomości. Współpraca z Panem... Wojciech Tomasz - ocena (2) Nigdy lepiej nie zostałem obsłużony, a miałem okazję pracować przy wielu... Tomasz Klaudia - ocena (2) Wyjątkowo profesjonalne biuro zapewniające rzeczywiście kompleksową usługę.... Klaudia Wojtek L. - ocena (2) Pani Joanna Siewert, specjalista do spraw obrotu nieruchomościami,... Wojtek L. Maciej Renkiel - ocena (2) Firma Tyszkiewicz Pan Andrzej Leonowicz profesionalnie przyczynił się do... Maciej Renkiel