Andrzejki

Kochani Baninianie, wiecie gdzie w okolicy organizowany jest bal andrzejkowy? Może remiza OSP? Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Andrzejki

Dynamic Event w tym roku kartuzy,niestety nie banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedys bywały na sali w Remizie strażackiej i Sylwester jest tam co roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Andrzejki

Karczma Kczewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja Roda w Tokarach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

domówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na księżycowej będzie się otwierał nowy Pub(wieczorem) - kawiarnia (w dzień). Jak wszystko dobrze pójdzie otwarcie będzie na Andrzejki. Nie będzie to ogromny lokal ale będzie można posiedzieć w miłej atmosferze. Na otwarcie planowana jest muzyka na żywo, a później najprawdopodobniej takie koncerty będą odbywać się cyklicznie. W połowie listopada pojawią się ulotki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ktorym miejscu, na ksiezycowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w miejscu po byłym sklepie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli, że w kontenerze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałem ,że ma tam co łikend grać orkiestra czarnoskórych muzyków i ma być rewia jak w Moulin rouge i nie można wchodzić tam w sandałach .

Pozdrawiam nieoszukany Zdzisek ;) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

blisko! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lokal taki duzy, że chyba podział na sektory wprowadzą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Automatki mogli by otworzyć w tym balaszaku bo rozrywki nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z tego co mi wiadomo to właśnie będzie to tzw kawiarnia 24 czyli automaty hazardowe...informacje z pierwszej ręki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie nie. Zadne automaty i hazard.
Jestem inwestorem i to ja otwieram to miejsce.
Co bedzie oferowane naszym gosciom, pozostawie w tajemnicy do oficjalnego announcementu w listopadzie.

Tak, lokal nie jest wielki, ale najwiekszy jaki mozna w Banino znalesc! Banino nie ma lokali uzytkowych. Zaden developer nie planuje budowy budynkow pod dzialanosc gospodarcza a skwer banino jest wylacznie na wykup zreszta juz wykupiony (poza lokalami za 500k ~130m2 :) ).
A ten budynek modulowy, z zewnatrz wydaje sie maly, ale w srodku jest calkiem przestronny. Jest tam 70m2 przestrzeni konsumenckiej. Wysokosc lokalu 3m, wiec jest calkiem przestronnie :)

Pozdrawiam i prosze nie siac plotek z "pierwszej reki"! bo po automatach do hazardu juz tylko zostaje dom uciech! a nie chcemy byc kojarzeni ani z jednym, ani z drugim! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Banino nie ma lokali uzytkowych.

Nie ma, bo plan zagospodarowania chyba nawet nie przewiduje poza Lotniczą. Inaczej dawno by tu ktoś postawił dom z żabką czy innym sklepem na parterze. Niestety w południowej części z tego co wiem, nie można (a akurat jeden taki lokal by się przydał, bo do sklepów 2-3 kilometry są - jeszcze jakby chociaż po dobrej drodze to było... a tak to się odechciewa po pierdoły jeździć bo zwyczajnie szkoda samochodu i czasu jadąc 5km/h żeby podwozia nie zgubić).

btw. coś budują między myjnią a domem starości - zainteresuj się, może jeszcze warto ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Andrzejki

Dworek olenka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba troche kawal drogi od Banina? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No faktycznie, kawał drogi. Dziewięć kilometrów to jest kawał drogi z Banina.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Andrzejki

Witam!
Jak mowilem tak zrobiłem.
Zamieszczam link do naszego FB z ogłoszeniem/informacją o otwieranym lokalu w Baninie na Księżycowej.

https://facebook.com/cudazkija

Bedziemy tam zamieszczać info o postępach przed otwarciem. W przyszłości pojawia się ankiety do głosowania na kolejne beczki piwa które mogłyby się pojawić. Az w końcu informacje o eventach, muzyce na żywo, turniejach NBA czy FIFA na konsoli az kończąc na menu naszej kuchni:)
Pozdrawiam, zapraszam na Facebook oraz już dzisiaj na otwarcie 30 listopada - Andrzejki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobaczymy jak będzie , pomysł fajny :) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż już nie może się doczekać, lubi napić się "lepszego" piwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taka radosna radość mnie ogarneła jak dowiedziałem się, że się pub otworzy więc postanowiłem się trochę ogarnąć i zadzwoniłem do szamana z brazylijskiej dżungli i poprosiłem go o modły ,coby pub otoczył ochroną przed wszelkim złem i otoczył wasz pub aurą radości,ale tak profilaktycznie,to zrobiłem ,bo przecie wiadomo że tam gdzie się pije piwo to musi być radość :) :) :) Szaman zabezpieczył Wasz pub przed hejterami,marudami ,karaluchami i innymi paskudztwami więc się nie martwcie o nic :) Szaman,też mi powiedział bardzo ważną rzecz,że "wiadomo,że pub, to nie jest sklep monopolowy,a Banino to nie Sopot " i jeszcze powiedział mi taki kawał -motto:

-Przychodzi koń do baru:
-Piwo proszę
-Barman podaje piwo i mówi: 10zł poproszę
-Koń se powoli sączy piwo,A barman zagaduje:
-Rzadko tu widujemy konie
- Nie dziwię się! Piwo za 10zł...!??? :) :) :)

Pozdrawiam niecierpliwiący się i spragniony Zdzisek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

g to lepsze piwo masz w każdym sklepie taniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli teraz cała śmietanka okupująca okolice zabki przeniesie się do pubu hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

zarąbiscie.Bedzie mordownia i będę miał gdzie się napić zimnego specjala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...