Anglass

Szyby samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 77

Wymiana szyby (1) Obsługa rewelacyjna, szybko miło i w przystępnej cenie. Gorąco polecam Dorota Audi - naprawa szyby, podnosnikow szyb, zamka etc. (1) POLECAM!!! Ciezko mi sobie wyobrazic bardziej profesjonalne podejscie do... Krzysztof Polecam (1) Mili i pomocni. Czasem nawet drobiazg gratis zrobią. as
oby więcej takich warsztatów :) (1) Dokładam kolejną dobrą opinię na temat usług Anglass, zarówno jeśli chodzi o... Tomek VW Liliana - opinia (1) Również polecam ANGLASS.Szybko ,miło,tanio,kompetentnie. Liliana Pełen profesjonalizm (1) Świetna obsługa. Po dotarciu na miejsce, od razu zajęto się moim samochodem.... Piotr Pełen profesionalizm i przesympatyczna Pani (2) Usługa wymiany szyby przebiegła błyskawicznie, od momentu zadzwonienia do... Ania Polecam (1) Naprawa szyby i obsługa bardzo profesjonalna, przystępna cena, bardzo miła... Karol Rewelacja!:) (1) Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skorzystać z usług Anglassu. Nie... Agata Polecam!! (1) Sympatycznie, szybko i TANIO! Po niemiłych przejściach z firmą NordGlass... Piotr POLECAM :) (2) Szybę do auta wstawiono tego samego dnia, którego zamawiałam. Bardzo miła i... ZADOWOLONA Bardzo polecam (1) Zazwyczaj sceptycznie podchodzę do opinii prezentowanych w internecie.... Ewa Klinska super! (1) bardzo polecam tez zakład! przemiła obsługa, szybka wymiana szyby i chyba... Magda W. VW passat rewelacyjna cena ! + obsługa (1) dziś została mi zamontowana szyba , obdzwoniłem całe 3-miasto, w anglassie... vw-3-miasto wymiana szyby vw passat (1) Polecam wszystkim :) Bardzo miła i fachowa obsługa. Miałem wymienianą... Tomek Polecam (1) Pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą w warsztacie samochodowym. Bardzo... Złodziej radioodtwarzaczy samoch POLECAM (1) Pełen profesjonalizm,bardzo miło,solidnie,fachowo i na czas,na dodatek... Piotr Zdecydowanie polecam! (1) Przemiła obsługa, niskie ceny, szybki montaż, bardzo dobry kontakt. Joanna Opel VB (1) Rzetelnie, fachowo, bez naciągania terminu wykonania. Obsługa klienta... h3 Wymiana szyby w VW T4 (1) Bezproblemowa i szybka wymiana, obsługa super, oby więcej takich warsztatów :) XL FORMAT - 3MIASTO REKLAMA