Anglass

Szyby samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 77

Paweł - opinia (1) Dostępność szyb od ręki. Krótki termin (u mnie 2 dni). Wymiana szyby... Paweł g.k - opinia (1) Najniższa cena jaką znalazłem za wymianę przedniej szyby w thalii ( mieszkam... g.k Dawid - opinia (1) Profesjonalna Obsługa. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i wykonanej... Dawid
Sylwia - opinia (1) Super warsztat, solidnie, szybko, z pełną informacją, polecam Sylwia 200% zadowolenia. (1) Dlaczego 200 ? Bo zrobione taniej i szybciej niż myślałem, że będzie... Darek Uczciwość (1) To bardzo cenna zaleta w dzisiejszych czasach . A w tej firmie mnie to... Astra Nie polecam (2) Szyba zamówiona inna...przy przekazaniu auta na montaż dowiaduje się że... Audi a4 Rewelacja !!!! (1) Serdecznie polecam usługi w tym warsztacie. Po odstawieniu samochodu, nie... Kasia Wymiana szyby (2) Napiszę tylko że w średnio. Co prawda terminowość wykonania usługi ok bo od... Seat Rewelacja! (2) Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Cena również bardzo przystępna. Mój... Ewa rewelacja !!! (1) Miałem odprysk na szybie, zajechałem przy okazji w sobotę ok. 13 gdy akurat... Audi A4 Niezadowolony - opinia (2) W listopadzie 2015 robiłem przyciemnienie szyb w swoim samochodzie, w jak się... Niezadowolony BARDZO POLECAM (1) Bardzo mili, rzetelni i kompetentni ludzie. Bardzo dobra jakość usługi w... Sławek z Gdańska Polecam (1) Wspaniała obsługa, przemiła pani w biurze. W ciągu 2 godzin wymieniono mi... Krzysztof Polecam w 100000% (1) Najlepsza firma w Trójmieście ;-)! Kilka tyg temu w ciągu kilku godzin... Asia Dz. Pani z biura (1) jestem mile zaskoczona, obsługą Pani, która wystawiała mi fakturę. Pełen... Beata Polecam!!! (1) Gorąco polecam szybko, profesjonalnie i co dziwne tanio!!! Paweł Miw - opinia (1) Profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie wymieniono szybę w moim... Miw Super jakość i super ceny, aż trudno uwierzyć, że coś takiego można spotkać w Polsce. (1) Nie może być lepiej i polecam wszystkim. geor Szybko i profesjonalnie!! (1) Przesympatyczna Pani, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśni niezrozumiałe... Martii