Wymiana szyby

Napiszę tylko że w średnio. Co prawda terminowość wykonania usługi ok bo od momentu wstawienia auta na umowioną godzinę 14.00 poinformowano mnie telefonicznie o 17.30 że mam samochód gotiwy do odbioru, ale jakość usługi bardzo srednia. Mianowicie nie usunięto starego kleju, którego pozostałości są widoczne na brzegu dachu oraz pozostawiono brudną szybę od stony wewnętrznej pojazdu. Liczne ślady palców, przyssawek, ślady po naklejkach. Za czas wykonania duży plus, ale za jakoś duży minus. To sprawia że w przyszłości raczej nie skorzystam z ich usług, chyba że będę mieć "nóż na gardle".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie,

wszędzie gdzie są ludzie zdarzają się błędy. Jeżeli była taka sytuacja, powinien Pan ja zgłosić, co natychmiast zostałoby naprawione. W tej sytuacji pozostaje Nam tylko przeprosić za zaistniała sytuację. Odnośnie kleju, to pragnę wspomnieć, że był to klej z poprzedniego montażu szyby, który nie był wykonywany w naszej placówce. Firma Anglass Szyby Samochodowe zajmuje się wymianą szyb, a nie naprawczą kosmetyką po innych warsztatach. Zdjęcie starego kleju z dachu grozi odejściem lakieru.
Pragnę poinformować, iż w cenie usługi miał Pan wykonany montaż, jak również nową szybę, usługa ta nie przewiduje naprawy całego samochodu. Co więcej, bardzo Panu zależało na wykonaniu usługi tego konkretnego dnia i nie docenił Pan faktu, że pracujemy do 17, a specjalnie dla Pana pracownicy zostali dłużej ponad godzinę, żeby wykonać usługę dla Pana.

Pozdrawiam
Anglass Szyby Samochodowe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0