Niezadowolony - opinia

W listopadzie 2015 robiłem przyciemnienie szyb w swoim samochodzie, w jak się okazało felernym zakładzie. Na wykonaną usługę otrzymałem rzekomo dożywotnią gwarancję. Po niespełna kilku miesiącach pojawiły się na tylnej szybie pęcherze powietrza. Udałem się celem zareklamowania powstałej wady. Właściciel przyjął reklamację, sam przyznał, że miejsce było niewłaściwie doczyszczone i umówił mnie na wizytę na następny tydzień. Po stawieniu się na dany dzień i godzinę pojawił się problem, a właściciel zaczął zupełnie inną rozmowę. Stwierdził, że wada spowodowana jest wadliwą szybą (auto rocznik 2013) i będę musiał ponieść koszt wymiany folii. Twierdził, że zajęcie się szybą to dla niego za duży koszt i strata czasu. Nie uwzględnił mojego czasu, gdy musiałem urwać się z pracy, dostosowując się do jego terminów i jadąc do niego 2x, tracąc paliwo. W rozmowie był opryskliwy i nie słuchał moich argumentów. Nie polecam osoby, ani firmy tego pana i mam nadzieję, że chociaż jedna osoba zrezygnuje z jego usług po przeczytaniu mojej opinii. Nie traktuje się w ten sposób swoich klientów. Zakładałem, że płacąc więcej mogę liczyć na rzetelne wykonanie. Odradzam korzystanie z usług w tej firmie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Niezadowolony - opinia

Skoro był Pan przekonany o swojej racji dlaczego nie podjął Pan uczciwej propozycji?. W wypadku naszego błędu pokrywany koszty w 100% w ramach 5 letniej gwarancji na wykonaną pracę-Gwarancja nie jest bezterminowa Gdy byłaby to inna przyczyna np " malutka niedoskonałosć sciezki grzewczej"to koszty wtórnego instalowania jej ponosi Pan. Uważamy iz w tym przypadku szyba ma tzw " niedoskonałosć fabryczną" koło paska grzewczego prawdopodobnie powstały w wyniku nałożenia fabrycznie grubszej warstwy farby - tak się zdarza .Przykro nam iz dla niektórych klientów logiczne wytłumaczenie jest trudne do przyjęcia , a głupie bezpodstawne obsmarownie przychodzi łatwiej niż pstrykniecie palcem.Gratulacje ,ale my tez mamy granicę cierpliwosci .Bezzasadna reklamacja i opis nierzetelny. NIE BYŁY TO PĘCHERZE POWIETRZA ,tylko minimalne niedoleganie folii na odcinku 2 -3 cm w grubosci 0,1 mm-02,mm .wynikajace z fabrycznej wysokosci i grubosci sciezki grzewczej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2