urodzinki Milenki (1) Bardzo bardzo dziękujemy Pani Marlenie za profesjonalizm i kreatywność!... Jagoda Nasza wygrana (1) Wygrałyśmy godzinną animację. Nasza córcia bawiła się superowo. Szkoda, że to... Mama Iza Super!! (1) Rewelacja!! Dzieci zadowolone,rodzice rowniez;) Dzieki usludze Ani nasze... Magda
Szóstka z plusem ;-) (1) Serdecznie polecam ;-) Dzieci zadowolone = rodzice zadowolone ;-) To była... Monika FANTASTYCZNA IMPREZA !! (1) Jako rodzic mam ogromne oczekiwania odnośnie osób, które obcują z moimi... Mama Antka i Julci Najlepsze Animatorki (1) Wielokrotnie korzystałam z usług animatorek z tej firmy i zawsze byłam bardzo... Kamila Dzieci i rodzice mega zadowoleni (1) Dzieci i rodzice mega zadowoleni i to chyba mówi samo za siebie ! Wielkie... Aga i Damian Goraco polecam!!!! (1) Korzystaliśmy juz dwukrotnie, a niebawem skorzystamy i trzeci. Swietna zabawa... Karolina Super Super Super!!!!! (1) Impreza przygotowana super dzieci zachwycone a to chyba najważniejsze :)) bo... Kasia SUPER URODZINKI (1) Profesjonalne przygotowanie imprezy, świetny kontakt z Panią Anią, wszystko... Joanna Zadowolony tata - opinia (1) Pani Ania z koleżanką stanęły na wysokości zadania. Dziewczynki były... Zadowolony tata gorąco polecamy!!! (1) Urodzinki naszego pięciolatka były fantastyczne.Gry i zabawy były świetnie... Justyna Super !!! (1) 9-letnie dziewczynki były zadowolone i bardzo dobrze się bawiły. Konkursy... mama zuzi Poprawiny (1) Witam,jęśli chcecie aby wasze dzieci dobrze się bawiły to bardzo polecam tą... Ania Rewelacja:) (1) Dzieci bawiły sie fantastycznie, talent Pani animatorki jest niesamowity,... Sylwia P O L E C A M Y G O R Ą C O !!! (1) Uwielbiam współpracować z ludźmi, dla których praca to pasja... Już przy... Ola&Kuba 2 urodzinki Zuzi (1) Nie było mowy o żadnej nudzie. Jako Rodzic muszę przyznać, że wszystko było... asia k Serdecznie polecam!! (1) Miałam przyjemność zaprosić Panią Klaun na urodziny moich dzieci (3 i 5lat):)... Magda Przyjęcie urodzinowe (1) Moja córeczka jak wszystkie dziewczynki marzyła o wspaniałym przyjęciu... Zadowolona mama SUPER!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani!! Rewelacyjne podejście animatorek... Ewka