An - opinia (1) Najlepsi w Trójmieście. Zawsze chętni do pomocy. An Aga - opinia (1) Leczą skutecznie wszystkie moje psy gdy ja już tracę nadzieje. Są to... Aga Mateusz - opinia (1) Fantastyczna opieka weterynaryjna Mateusz
Paulina - opinia (1) Najlepsza opieka weterynaryjna na jaką można trafić! Paulina Kasia - opinia (1) Lekarze profeska. Po wprowadzeniu Pani Recepcjonistki bardzo poprawiła się... Kasia Aneta Sikorska - opinia (1) Gryzłam się z wystawieniem opinii dotyczącej mojego królika Pusi. W dniu... Aneta Sikorska Najlepsi (1) Niezależnie od tego, jakiego sie zwierzaka posiada, chyba nie ma lepszej... ktosi Polecam z ręką na sercu!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z tego, że w końcu trafiłam na przychodnię... Marta Polecam!!!! Gabinet przy ul.Charlesa de'Gaulle'a (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z Gabinetu animal med, właściciel oraz obecna Pani... Rafał Rewelacja! (1) Pan Mirek jest niesamowitym weterynarzem, specjalistą i dowcipnisiem! Usuwał... Agata Wszystko na najwyższym poziomie (1) Polecam ten gabinet dla każdego gryzoniowegomaniaka! :) Specjalizacja z... Aruru Polecam !!! :) (1) Wszystkim , którzy szukają profesjonalnego gabinetu dla swojego pupila... Martyna Legomina Polecam (1) Profesjonalizm. Wiedza i praktyka to idealne połączenie, które ma... Nieznany ok (1) profesjonaliści którzy kochają zwierzęta , polecam Tadeusz Nie potrzeba komentarza. (1) ...supeer pod kazdym wzgledem...... Domi Polecam z czystym sumieniem (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi, profesjonalizmem i... Beti i susły SUPER! JEDYNY WETERYNARZ DO KTÓREGO LUBIE CHODZIĆ :) Quido (1) Nie ma chorubska, które nie zostało szybko zdiagnozowane i wyleczone. Czy... Quido Czemu tak brudno w poczekalni (2) Weterynarz dobry, ceny przystępne, tylko czemu tak tam jest brudno, od lat... Magda Rewelacja! (1) Nie ma co się dużo rozwodzić, naprawdę fantastyczny gabinet weterynaryjny.... Asia Bardzo polecam (1) Bardzo przyjazny i profesjonalny gabinet dla zwierząt. Mają bardzo dobre... Małgorzata