Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Panie bardzo sympatyczne i pomocne.Kultura w ośrodku na najwyższym poziomie. Nauka odbywa się fachowo i widać że osoby pracując mają do tego zamiłowanie. Zajęcia praktyczne z szefem p.Bogdanem były nie tylko miłym doświadczeniem, ale sprawiał że autobus to nie wielka różnica od samochodu osobowego. Pomagał znaleźć nie tylko jeden punkt odniesienia przy cofaniu i zdaniu egzaminu ale szukał rozwiązania przede wszystkim przyszłościowo i w różnych sytuacjach gdzie będzie potrzeba czy to zaparkować i czy też cofać do jakiegoś punktu.
Korzystając z wielu ośrodków w moim rankingu i dalszym zdobywaniu doświadczenia wybieram jako kierowca wybieram OSK Best. W tym ośrodku wiem że umiem jeździć, nie tylko do zdania egzaminu ale również jako codzienna czynność, praca jaką będę na dniach wykonywać.
Przyszły kursancie jeżeli chcesz nauczyć się jeździć nie tylko po to by zdać egzamin, ale patrząc w przyszłości by jeździć czy to zawodowo czy chociażby ze znajomymi na wyprawy i nie bać się jazdy, ruchu ulicznego czy to idiotów na ulicy to ten ośrodek jest najlepszym miejscem.