Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Marcin - ocena (1) Polecam kurs na kat. C. Kilka samochodów różnej wielkości i kursant na każdym... Marcin Jakub Kobiela - ocena (2) Witam. Szkoła jazdy Pana Bogdana nie bez powodu nazywa się Auto BEST .... Jakub Kobiela Kursantka Lila - ocena (1) Skończyłam kurs na kategorię B i zdałam za pierwszym razem!Bardzo dobrze... Kursantka Lila
No ja a kto inny - ocena (1) C/C+E/KWP ,szkółka z której skorzystałem, zasługuje na wysoką ocenę.... No ja a kto inny Leszek G. - ocena (1) Wielki szacunek dla OSK auto-best w Gdyni. Przygotowanie do kwalifikacji... Leszek G. Marcin T. - opinia (1) Jak sama nazwa wskazuje szkoła jest The Best! Przygotowanie do jazdy i pracy... Marcin T. mariusz - opinia (1) Polecam Auto Best B.Baranowski osobom chcącym zdać egzaminy bez problemu. Ja... mariusz Marta - opinia (1) Oba egzaminy na kat.B udało się zdać za pierwszym razem. Sukces w dużej... Marta W. - opinia (1) Dzięki świetnemu przygotowaniu przez genialnego instruktora jakim jest Pan... W. Arek - opinia (1) Nazwa mówi że jest BEST i tak jest. Pozdrawiam Arek Mietek - opinia (1) Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Plac i instruktorzy petarda ,... Mietek Grzegorz - opinia (1) bardzo dobra szkoła robiłem druga kategorie i zdałem za pierwszym razem po... Grzegorz Koreika Mietek - opinia (1) Egzamin C zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w... Koreika Mietek Kacper - opinia (1) Zdane za pierwszym razem (kat.B), jazdy z Panem Jarkiem. Przyjemna atmosfera,... Kacper Oliwer - opinia (1) Egzamin z kat. D zdany za pierwszym razem. To zasługa instruktora, który uczy... Oliwer Julia :) - opinia (1) Super atmosfera zarówno w biurze jak na jazdach. Własny plac manewrowy, pasy... Julia :) Kal800 - opinia (1) Egzamin B+E zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w... Kal800 Ireneusz - opinia (2) Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla... Ireneusz Piotr - opinia (1) Polecam Auto Best ! Profesjonalny ośrodek szkolenia kadra bardzo dobrze... Piotr Jarek - opinia (1) Miła , szybka i profesjonalna obsługa pań w biurze oraz świetni... Jarek