Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Gorąco polecam! (1) Jeszcze parę miesięcy temu uważałam, że nie nadaje się do prowadzenia auta i... Klaudia Najlepsi (1) Auto Best jest moja druga szkołą, szczerze żałuję że nie pierwszą. Szkołę... Kamila poleam (1) Szkoła oraz obsługa to pełen profesjonalizm. Nie wiem jak podziękować bo... Grzegorz
Polecam (1) Polecam wszystkim zainteresowanym. Ukończyłem w Ośrokdu 3 kursy (C, CE,... Darek Polecam bez skrupułów (1) Auto Best to była moja druga szkoła jazdy, w której podjęłam sie dodatkowych... Nowonarodzony kierowca :) Patryk - opinia (1) Miła atmosfera, profesjonalne i inwidualne podejście do klienta, polecam... Patryk polecam z całego serca każdemu :) (1) Polecam! Instruktor Pan Jarek naprawdę dobrze uczy! Spokojny, opanowany,... Dorota Najlepsza szkola w trojmiescie (1) Do szkoly Auto Best wtrafilam dzięki mojemu mężowi który naciskał na mnie bym... Sylwia Z czystym sumieniem (1) polecam szkołę każdemu, kto oczekuje profesjonalnej obsługi, miłej atmosfery... Darek H. Zdecydowanie najlepsza szkoła! (1) Bardzo polecam każdemu, super atmosfera, w przypadku jakichkolwiek... Maria Najlepszy ośrodek. Wszystkim polecam. Warto! (1) Jeśli ktoś się zastanawia, gdzie się uczyć to z czystym sercem polecam... Joanna Ola - opinia (1) Szkoła naprawdę godna polecenia. Świetna atmosfera, Pani Kasia i Pani... Ola Kategoria B (1) Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Pani Marzenka i pani Kasia w biurze... Natalia 2009 kat C z Autobest . 2016 kat C+E wybor szkoly byl oczywisty :) (1) W 2009 roku zdawalem na kat. C . Przygotowywal mnie pan Sebastian. Bardzo... Piotr Wojcik Polecam!!! (1) Bardzo polecam każdemu kto chce szybko i rzetelnie nauczyć sie jeździć.... Julka Kategoria B (1) Jestem zachwycona, jestem świeżo po zdanym za pierwszym razem egzaminie... Dominika Polecam (1) Robiłem w tym ośrodku katygorie C,C+E i kwalifikacje. Wszystko zdałem za... Karol K Jazdy Dodatkowe 6h w Marcu 2016 zdane pozytywnie :) (1) Witam, moja historia zaczyna się od tego, że byłem w innym ośrodku jazdy i po... Sebastian Górczany Bardzo Polecam!!! (1) Egzamin zdałem bez problemów i stresu Teoria 100% egzamin praktyczny za 2-gim... Piotr Polecam :) (1) Dziś zdałem za pierwszym razem, wcześniej teoria 74/74 - wszystko dzięki... Janusz