Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! (1) Polecam te szkołę wszytkim, którzy chcą zdać egzamin na prawo jazdy za... Karol Rewelacja :) (1) Polecam jak najbardziej!!! Bardzo pomocny i przyjazny dla kursanta osrodek,... E.Ż SUPER SZKOŁA, POLECAM!!! (1) Uczę się w liceum w Gdańsku i dużo rozmawiałem z moimi rówieśnikami na temat... Kuba Pawlisz
Bardzo polecam :) (1) Wspaniała szkoła jazdy! Jeśli chodzi o teorię nauka w bardzo miłej, wręcz... Ola Bardzo Polecam !! (1) Przyjemna atmosfera, mili i uprzejmi ludzie. Bardzo dobry instruktor który... Rafał Wspaniała szkoła jazdy! (1) Świetna szkoła! Miła obsługa, przytulne biuro, wspaniali instruktorzy (Pan... Marta Polecam! (1) Serdecznie polecam! Kat. C zdana za drugim podejściem (pierwsze zawaliłem... Patryk Jarek Szewka - instruktor na 6+ :) (1) Polecam wszystkim OSK Auto Best. Miałem przyjemność ukończyć i zdać... Tomek G. Polecam (1) Mogę szczerze polecić OSK Auto Best - przystępna cena kursu (kat. B), świetna... Marta Polecam instruktora Jarka (1) Kurs kat. A robiłem w innej szkole i zakończył się on brakiem wyczucia... Krystian godne do polecenia (1) Jeżeli ktoś poszukuję szkoły, która dobrze przygotuje go do egzaminu może... Kinia Lepiej trafić nie można. (1) Profesjonalne wyszkolenie zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej,... Krzysiek Alicja - opinia (1) Serdecznie polecam ośrodek Auto-best a przede wszystkim Instruktora Pana... Alicja Serdecznie polecam (1) Gorąco polecam tę szkółkę, atmosfera bardzo miła i przyjemna, panuje w niej... Dominika Prawko zdane :) (1) Prawa jazdy zdane ! Dziękuje tej szkole za profesjonalne podejście do... Asia Super szkoła. Polecam! (1) Przyjemna atmosfera, indywidualne podejście zespołu Auto-Best do każdego z... Filip C+E i kwalfikacje (1) Miła i sprawna obsługa. Profesjonalne nauczanie: teoria przeplatana z... Mariusz Polecam (1) Polecam OSK AUTO BEST miła atmosfera i profesjonalne podejście pracowników... Mateusz Łyczywek PROFESJONALNIE I UCZCIWIE (1) Zrobiłem tu kat. C oraz C+E. Jestem w pełni zadowolony z Auto Best. Teraz... Jerzy Polecam wszystkim (1) Zdałem dzisiaj C+E za pierwszym razem. Wielka w tym zasługa instruktora... Piotr