Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Kat A (1) Dziekuje Pani Marzence, oraz Panu Piotrowi mojemu instruktorowi za czas... Mirek Kat. D - za pierwszym podejściem. (1) Według mnie najlepsza szkoła w Trójmieście. Profesjonalna i bardzo miła... Sławek Prawo jazdy kategorii C i C+E (1) Zrobiłem kursy w miłej atmosferze przy pełnym profesjonalizmie obsługi. Pomoc... Mariusz Przyjemski
POLECAM KAT B (1) Polecam tę szkołę,super atmosfera w biurze pomoc Pani Marzeny na wysokim... SZYMON Kat. C (1) Obsługa biura przez panią Marzenkę na najwyższym poziomie, z przemiłą... Aneta Najlepsza szkoła ZDANE ZA PIERWSZYM (1) Pani w biurze zniosła wszystko ze stoickim spokojem i uśmiechem na twarzy... Marcin Laskowski Polecam (1) Bardzo dobry tryb nauczania, Instruktor Pan Jarek. z dużymi umiejętnościami... Patryk PAWEŁ (1) Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się dobrze jeździć samochodem to szczerze i... Paweł Kurs na B+E (1) Na moja prosbe kurs przeprowadzony w ekspresowym tempie i w godzinach, ktore... M. Mossakowski Polecam (1) Dziekuje p. Bogdanowi za cierpliwosc i elastycznosc, przygotowal mnie... Darek Najlepsza szkółka! (1) Z czystym sercem mogę polecić tą szkółkę do szkolenia na prowo jazdy kat. A... Marcin Polecam (1) Dziękuję za kurs w Auto-Best kat. A. Super obsługa. Pani Marzena i... Rafał Kategoria C+e za pierwszym razem (1) Kategoria C zdana za pierwszym razem, C+e tak samo. Został tylko autobus i... Maciej Woźniak NAJLEPSZA SZKOŁA W TRÓJMIEŚCIE!!! (1) W szkole Auto Best Gdynia zaczęła się cała moja przygoda zawodowego kierowcy... Andrzej POLECAM !!! (1) Świetna szkoła! Daria Polecam! (1) Szkoła godna polecenia. Świetni, mili i uprzejmi teoretycy, wszystkie... Iza Bardzo dobra szkoła (1) Bardzo dobra szkoła. Profesjonalna obsługa. Spokojny instruktor - i co... Bartek Charycki NAPRAWDĘ AUTO THE BEST ;-) (1) Kurs na kat. C zdany za pierwszym razem, kwalifikacja tak samo, przede mną... Maciej POLECAM (1) W auto best robiłem prawo jazdy na kat D oraz C+E . Egzaminy zdałem za... ja egzaminy zaliczone za pierwszy razem (1) Gorąco polecam szkołę Auto Best i instruktora Pana Michała. Nauka i egzaminy... Paweł