Ankieta w sprawie blokady konta świat zwariował

Każdy kto zagłada na ten wątek forum, z pewnością zwraca uwagę na kłamstwa i brednie autorstwa "świat zwariował". Osobiście jestem zażenowany postawą administratorów forum, douszczajacych tego typu treści. Proszę czytelników o głosowanie łapkami, czy powinno się zablokować konta autorów takich kłamstw. Łapka w górę- blokować, łapka w dół - nie blokować.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Ankieta w sprawie blokady konta świat zwariował

A czy ją też mogę głosować? ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

A co niby ta "ankieta" miałaby zmienić? Moderacja się dostosuje do "głosu demokracji"?
Palnij się w łeb!

Zresztą...pomijając zupełnie kwestię wolności słowa i twego zamiłowania do cenzury, mam proste pytanie:
Jak mianowicie chciałbyś zablokować niezalogowanego uzytkownika (z nickiem tymczasowym)?
Po adresie IP? To adres z Play-a, przydzielany dynamicznie i za chwilę może być inny.
Po adresie MAC? Można pisać z innego urządzenia.
To co? Może drugi plaskacz w czółko? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl, w pełni zasługujesz na oceny którymi dekoruje Cię Gdynianin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...