Anna

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witajcie,mam do Was pytanie jak to było u Was bo ostatni okres miałam 23 kwietnia. Test robiłam 30 maja wyszedł negatywny co bardzo mnie martwi. Od tygodnia miałam ból brzucha podobny do bólu przed okresem teraz już go nie ma tylko pojawiła się przeźroczysta wydzielina . Czy jednak może być to ciąża? Nie ukrywam,że bardzo bym chciała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Anna

Moim zdaniem to ciąża, a przezroczysta wydzielina świadczy o tym, że dziecko będzie łyse.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrób jeszcze jeden test za powiedzmy 2 dni.
U mnie w trzeciej ciąży robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i nic. Potem po paru dniach i nic. Po tygodniu test negatywny okresu brak. Pozytywny był dopiero po 2 tygodniach po spodziewanym terminie okresu. Okazało się, że owulację miałam nie w połowie cyklu tylko wtedy kiedy miałam dostać okres.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jesteś pewna owu? monitoring? prowadzisz wykres npr? może owu dopiero teraz (przezroczysty śluz + ból)? I wyjście drugie, idź na betę z krwi :) (ew. są testy ciążowe z krwi)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przezroczysty sluz to bym obstawiala ze dopiero teraz masz owulacje. A test po 7 dniach to sporo za wczesnie bo jajeczko moze sie zagniezdzac nawet do 10dni po owu a dopiero po zagniezdzeniu zaczyna sie produllkcja hormonow, glownie progesteronu i beta hcg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I moze mieć taką właśnie sytuację jak ja. Ciąża młodsza ponoc właśnie o około 2 tygodnie niż by wychodziło z wyliczeń względem ostatniego okresu i lekarz od razu powiedział, żebym się nie spodziewała porodu w terminie po 40 tygodniach ciązy tylko co najmniej po 42.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ostatnio miałaś jakieś bardzo stresujące sytuacje? Albo czymś się denerwowałaś? Może to podłoże nerwowe.
Dawno temu przed obroną moje opóźnienie okresu wyniosło 2 tygodnie. Max. Nigdy później w życiu mi się to nie zdarzyło.
Jeśli nie nerwy, to na wszelki wypadek zrób sobie w tym tygodniu kolejny test, a potem idź do ginekologa. Niech sprawdzi, co się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wydaje mi się żebym miała jakieś stresujące sytuacje. Dzisiaj zrobiłam ponownie test i oczywiście negatywny a okresu dalej nie ma tylko boli mnie brzuch od czasu do czasu tak jak na okres. Dzisiaj mam 41 dzień cyklu,7 dni spóźnia się boję się że to objaw jakiejś choroby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeraza mnie brak znajomosci funkcjonowania cyklu i ogolnie ciala przez kobiety...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat wiem jak funkcjonuje moje ciało . Piszę żeby zasięgnąć porady a nie krytyki więc skoro wszystko wiesz to też nie powinnaś znaleźć się na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybacz ale dwie osoby Ci sugeruja ze pewnie przesunela Ci sie owu a ty dalej brniesz w swoje. To prosze tego sie trzymaj ale nikt tutaj wróżka nie jest. Dostalas jasne informacje, wrecz na tacy.

A na nastepny raz kup sobie testy owulacyje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...