Aparat ortodontyczny

Witam, chciałabym założyć aparat na zęby. W Baninie to chyba tylko dr Kamila Bubeła, czy jakieś opinie o Pani doktor poznam? Ewentualnie może spoza Banina kogo polecacie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spokojnie możesz iść. Najwyższa jakość usług. Lepiej niż niektórzy w trójmieście
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aparat ortodontyczny

Córka znajomych chodziła i jeśli chodzi o opinie to nie polecają,
drogo i testuje na pacjentach nowości ktore nie dzialaja, a za wizyte oczywiście kasuje i to nie malo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam dr Bubelę nie słuchaj bzdur co piszą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aparat ortodontyczny

Żaneta młyńska gabinet nad Max&Xavier
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aparat ortodontyczny

Właśnie też się zastanawiam nad Ortodent. Dziekuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aparat ortodontyczny

Jeśli w Orodent tak samo leczą ortodontycznie jak stomatologiczne to nie polecam. Przeżyłam u nich koszmar. Jak się coś wydarzy to nie obchodzi ich pacjent. Zostawiaja go samego sobie a kasują jak za zboże.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam dr Kamili Bubeła. Badała córkę bez zdjęcia cefalometrycznego stwierdzajac , że nie ma wady, a własciwie to ja bardziej chcialabym ten aparat niz ona. Trafiłam z polecenia do pani dr do Gdanska na Zaspę z wieloletnia praktyką lekarską i okazało sie , że córka poza poprawą estetycznego wyglądu zębów ma poważną wadę , która najpierw trzeba się było zająć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Familident na ul. Góralskiej, Gdansk-Niedzwiednik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...