Paulina - ocena (1) super saunarium Paulina Nuanda - ocena (1) Genialny. Najciekawszy w Polsce. AquaSpinner wymiata Nuanda Zosia - opinia (1) Niestety to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym kompleksie basenowym . Woda... Zosia
michał - opinia (1) Atrakcje są po prostu słabe, aquapark jest tak rozplanowany że głównie... michał Paweł - opinia (1) Super sposób na spędzanie czasu ze znajomymi lub rodziną. Duży wybór... Paweł Nuanda - opinia (1) generalnie najlepsze w północnej Polsce Nuanda Marian - opinia (1) Tam chyba nie zdają sobie sprawy że kompleks nie jest z gumy, ilu chętnych by... Marian Cenowa lipa (1) Masakra jeżeli chodzi o informację, bilet całodzienne na miejs u nie... Smyku AquaPark Reda, wypadek (2) Korzystając z usług Aquaparku poślizgnęłam się na schodach od strony... KWa ratownicy (1) naburmuszeni, niegrzeczni i niepomocni. Bardzo dziwne, bo to młodzi ludzie-... gość Fajne miejsce dla rodziny (1) Wakacje. Za pierwszym razem nie weszliśmy, bo tłumy i długo trzeba było... Katarzyna Zdecydowanie odradzam. (1) Zdecydowanie odradzam z powodów jak poniżej (korzystanie z Aquaparku dnia... Marek. Fajny aquapark z małym ale... (1) Wszystko ładnie pieknie tylko szkoda że jak są ferie czy wakacje przy takiej... Andzia Super zabawa, ale... (1) Świetna zabawa dla całej rodziny, fajne atrakcje, baseny, zjeżdżalnie itp.... A. fajne mjesce (0) Jest czysto, jest bezpiecznie – warto sprawdzić aquapark. Zwłaszcza że... jacek super ekstra (0) Dla dzieci taki park to rewelacja. Ale też akurat tutaj też nie brakuje... adi87 nie ma lipy (1) Jak to mówią – nie ma lipy! Można się wybrać ze znajomymi czy z dziećmi, jest... edisom685 Dla dzieci zatoka piratów jest idealna. (1) Aquapark zrobiony z pomysłem, podoba mi się ta cała koncepcja aranżacyjna.... oli Walajace się kable elektryczne (1) Nigdy więcej Ja Skarga (4) Niedopracowania w Aquapark Reda i zaniedbania w kierunku BEZPIECZEŃSTWA!!!... A.Wisniewski