Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

To jest ta umowa aneks do umowy? chyba 500 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

Witam.
W przyszłym tygodniu załatwiam sprawę pierwszą u notariusza i chciałabym się spytać jakie są w przybliżeniu koszty -mam mieszkanie 36 m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

hehe też liczyłem na coś bardziej przydatnego mieszkańcom (cukiernia, drogeria, fresh market itp.) :) ale Ci co mieszkają bezpośrednio nad tymi lokalami pewnie cieszą się, że nie jakiś kebab, czy pizzeria :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Dokładnie..;-)
Czy ktos organizuje Sylwestra?z NowoOdebranych mieszkan?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bodzio Meble

Po prostu skacze z radosci ze na dole bedziemy mieli tak "fantastyczny" sklep ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

to chyba mam cię vis a vis - będziemy do siebie machali :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Aaaa rozumiem. ;-) Ja tez B ,4 piętro. Misiaki dozobaczenia wkrótce;))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

no teraz tak zrobiły 35 zł za m2 bozio wynajeło i aż trzy lokale naraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Wiesz teraz lepiej coś powiedzieć komuś doradzić i pomóc, teraz na spokojnie wiem co jeszcze można sprawdzic itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

T2 B1 na pierwszym piętrze,, chodzi mi o wygłądzenie gdzie niegdzie wyrównanie,,,taka kosmetyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Misiaki a ktore pietro Bedziecie mieszkac ? Co to znaczy wyprowadze sciany? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Hej Aniu zawsze znajdą się jakieś niedociągnięcia,, ja też miałem ze sobą fachowca. I zawsze jest lepiej jak ktoś się na tym zna, póki co nic nie cekoluję i nie kładę kafli na ściany, wyprowadzę tylko ściany i wymaluję, mieszkanie. Niech sciany troszkę popracują i wtedy można dalej się bawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Ja biore fachowca ;-) Bo sie na tym nie znam,bo jestem jeszcze panienką,a własnie szukam męza :)..Cos czuje ze moga byc niedociagniecia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Witam sąsiadów, ja z żoną własnie dzisiaj odebrałem mieszkanie. Dobrze radzę aby sprawdzać dość wnikliwie detale takie jak futryny, ościeżnice, okna jak i sanitariaty czy nie są popękane i czy wszystko jest. U nas okazało się ze paru szczegółów brakowało . Ale ze wszystkim można się dogadać więc tragedii nie ma. Przedstawiciele SEMEKO dość chętnie wykazują się pomocą w szybkim rozwiązaniu problemów. Pozdrawiam i życzę powodzonka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

No to Panie nie za fajny biznes maja - pustostany wiec zerowy przychod. Nie lepiej to wyjanc taniej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

bo ten, kto kupił te lokale, nie prowadzi w nich działalności - działalność prowadzą najemcy. Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałam, właścicielami wszystkich lokali w Atlantiku i być może w Pacifiku są te same panie, które za wynajem słono sobie liczą. Jako, że obroty są tutaj niewielkie, najemcy szybko się zniechęcają i rezygnują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Bodzio Meble

... jeżeli ktoś kupi lokal na własność to skąd te wysokie czynsze??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bodzio Meble

piekarnia była w Atlantiku i jakoś nie wytrzymali bo za duże czynsze były, bo nawet bank nie przetrwał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Bodzio Meble

raczej nie piekarnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

Moze piekarnia bedzie i pyszne bułeczki zawsze z rana :) Ja mam odbior 11 grudzien ;-) Juz niedlugo..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?