Gdzie kupić mieszkanie?? (31) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 Czy ktoś zna firmę verte invest? (3) Chodzi mi o jakość i współpracę? ROBERT_S Mieszkanie pod wynajem Wejherowo- czy warto ? (1) Witam, rozważam kupno kawalerki lub 2 pokoje w Rumi lub Wejherowie, w... atlas123
W co inwestować w XXI wieku? (24) Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym... Sebastian Rynek wynajmu Rumia, Wejherowo (1) Pracuje i wynajmuję kawalerkę na Pomorzu od ubiegłego roku .Posiadam spory... Lavenda Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5) Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami... Jola oprogramowanie sklepu (5) Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór... Arkadiusz3046 Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14) Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu... Maciek dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20) Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc... basiula dom czy mieszkanie??? (411) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Szczegółowa decyzja dot. warunków zabudowy (1) Czy ktoś mógłby wskazać jak sprawdzić dokładne zapisy dot. WZ, gdy ma się np.... Irysowa 12,14 (2) Dzień dobry,będę wdzięczna za informację jak po latach wygląda sytuacja... Pytam Deweloperzy w Pucku (3) Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje?... Czarek Najlepsze wyciszenie mieszkań - gdzie? (1) Gdzie według Was mieszkania mają najlepsze wyciszenie? Gdzie jest dobra... Polek Deweloper w Pucku (5) Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś... Piotr Nowe mieszkania Trójmiasto (31) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron alians deweloper (9) Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z... Marta Kompleksowe zarządzanie nieruchomością Gdynia (2) Polecicie kogoś kto zajmuje się w Gdyni kompleksowym zarządzaniem... AdaEEwar Wirtualne biuro (5) Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć... nilo88