dom czy mieszkanie??? (233) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku (4) Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to... Kraśna-dziewuszka Współpraca z deweloperem (2) Chętnie nawiąże współpracę z deweloperem/inwestorem. Nasza firma oferuje... Patryk
EKO-BUD Banino-proszę o opinie (274) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie Reda, Bocianie Gniazdo, ul. Dluga (5) szukam opinii osob MIESZKAJACYCH na tym osiedlu. mam zamiar kupic mieszkanie... proterius Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (83) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ kaucja (7) Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode... tysia78 Inwestycja w Baninie - Mueller Dream Haus - proszę o opinie. (27) Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem domku w Baninie. Znalazłam ofertę... Magda Gdzie kupić mieszkanie?? (24) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 Którą inwestycje polecacie ? (25) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku (13) Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś... Ewangelista Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (52) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Dekoracje mieszkania - kredyt czy pożyczka? (1) A na dokończenie mieszkania - wystrój i dekrocje przede wszytskim, myślicie,... Dana GTBS sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Pl. Kaszubskim 8. (5) Ta firma to jakaś mega ściema! Kontakt praktycznie niemożliwy - nie odbierają... Konsekwencje wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych (2) Jakie konsekwencje wynikają z wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych...... monster Nowe mieszkania Trójmiasto (16) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Bsw invest (5) Czy ktos z Panstwa moze cos wie na temat Osada Kosakowo Zainteresowana Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (7) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 Ekotarasy Pruszcz Gdański/Rokitnica (opinie) (1) Czy ktoś mieszka albo miał do czynienia z tym deweloperem albo osiedlem? Czy... Mateusz deweloper Ribet - prosze o opinie (20) Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już... Mariusz
1 z 31 »