dom czy mieszkanie??? (242) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku (20) Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś... Ewangelista
biznes w kryzysie, wysokie zarobi teraz realne (1) wiecej tu http://forumgazeta.pl . .. kaaszelski
Wpis do Księgo Wieczystej Gdańsk (1) Jak długo czekaliście na wpis hipoteki do KW? Dotyczy rynku wtórnego oraz... Jick_Magger Invest Pel developer gdańskie tarasy (8) Proszę o jakieś informacje na temat developera ,bardzo ciężko coś wyszukać na... Anna Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (25) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Alians deweloper (1) Dzień dobry, Czy ktoś z Państwa współpracował z firmą Alians z Kartuz? Opinie... Michał Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (9) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 wynajem mieszkania, które zostało sprzedane (3) Pytanie Czy ktoś może spotkał się z sytuacją, że ktoś sprzedał mieszkanie... ja Dekoracje mieszkania - kredyt czy pożyczka? (3) A na dokończenie mieszkania - wystrój i dekrocje przede wszytskim, myślicie,... Dana Euro Styl - Negocjacje i wykonanie (4) Witam serdecznie. Jestem w trakcie ustalania szczegółów dot. kupna mieszkania... Bolo Masko Invest - RUMIA (1) Witam, czy ktoś już kupił / planuje kupno mieszkania od firmy Masko Invest w... Pierwotniak Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku (8) Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to... Kraśna-dziewuszka EKO-BUD Banino-proszę o opinie (279) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz (6) Witam, Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak... Kamil mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa (2044) witam co sądzicie o tej inwestycji jesli ktos kupił prosze o informacje z... nabywca praca zdalna, nowy biznes, wysokie zarobki 5000euro (1) Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie -... nowybiznes ławka (1) Witam - ławka to temat który już od kilku lat nurtuje mnie a w... Jan Nowe mieszkania Trójmiasto (22) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Inwestycje w Kiełpinie koło Kartus- które polecacie? (1) Czy są tu osoby mieszkające w Kiełpinie koło Kartuz? Chciałabym dowiedzieć... Alina