Zielona laguna (13) Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o... Paula bojano (1) Dzień dobry, poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem do Bojana.... Olimpia City House- proszę o opinie (1) Zastanawiam się nad kupnem szeregowca na ul. Olchowej od City House. Jakie... Autorka
multi dom wejherowo (16) szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy... rowerzysta25 Ogranicznik parkingowy ps ca (1) Witam, uważam, że na ulicy Sobieskiego powinny pojawić się ograniczniki... jacek dom czy mieszkanie??? (332) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (10) Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc... basiula Nowe mieszkania Trójmiasto (22) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Którą inwestycje polecacie ? (28) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi Solidny deweloper (1) Mogę szczerze polecić wszystkim usługi dewelopera gedbud. miła obsługa,... kapeluszny04 Zdjęcia dewelopera a prawdziwy obraz budowy (1) Czy tez tak macie,ze zdjecia dewelopera nie oddaja rzeczywistej sytuacji? Ja... Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? (18) Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z... Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (45) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (11) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 Uwaga na administratora (4) Uwaga na administratora budynków INTRADOM jest powiązany z EUROSTYLEM Jest... user_13769296585 Rumia - żurawia łąka (1) Witam, kupił ktoś dom na osiedlu Żurawia Łąka w Rumi od firmy Mój dom? Bartek Zielone Patio? (37) Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo... KR Umowa przedwstępna z deweloperem (9) Zarezerwowałem u dewelopera mieszkanie, po czym zdecydowałem się je kupić... Kupiec Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (57) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Seven invest developer ktoś poleca/nie poleca (1) Pytanie do mieszkańców osiedli Nowe Kosakowo i Astrowe Wzgórze. Jak oceniacie... Em