Inwestycje w centrum Gdańska (1) Witam .czy ktoś poleca szczególnie zainteresować się któraś z inwestycji w... Kraśna-dziewuszka Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz (8) Witam, Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak... Kamil Cytrusowe (3) Kupiłem od Eurostyl mieszkanie 4 lata temu w Kowalach. Wszyscy się ze mnie... Karol
Domesta - opinie (3) WItam, czy ktoś miał do czynienia z tym deweloperem? Zastanawiamy się z mężem... olga84 TBS a meldunek (1) Hej, czy o TBS na terenie Gdańska mogą ubiegać się osoby jedynie posiadające... Kocio Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (2) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 Atal Przystań Letnica (10) A czy ktoś kupił w atalu mieszkanie na Letnicy i może cokolwiek powiedzieć na... Zuza Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (21) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek invest pel (5) Proszę o opinie dotyczące dewelopera i inwestycji Gdanskie tarasy? Jasien A Atal Przystań letnica? (4) Czy ktoś może powiedsieć jak u nich to wygląda krok po kroku?pozdrawiam Jan Wymiana zamków do drzwi przez dewelopera (4) Witam wszystkich, Mam pytanie - kupiłem dom. Deweloper który dom budował... Mirek Pozwolenie na uzytkowanie (4) Czy u wszystkich deweloperow po odebraniu mieszkania a co za tym idzie kluczy... Ola Nowa Inwestycja na ul. Bysewskiej (1) Witam, Mam pytanie na ul. Bysewskiej powstaje nowa hala ok. 6000m2 mam... Madzia Nie prowadzimy interesów - nie płacisz podatków? (2) Proszę, jeśli zarejestruję spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, ale nie... Anna negocjacja ceny (1) Udało Wam się wynegocjować lepszą cene za mieszkanie od invest pel ? z Deweloepr Budros (1) Witam, mial ktos stycznosc z tym deweloperem? Szukam opinii tych dobrych i... Nadmotawie od Robyg (22) witam czy Interesowal sie ktos ta inwestycja? jakies informacje ktorych... yeyeye Ceny mieszkań w 3 city wyższe niż w "warszafce" (3) Jadąc wczoraj samochodem w radio mówili o bańce spekulacyjnej cen mieszkań... Nostradamo Wasko10 - deweloper mój dom. (2) Jest tutaj ktoś, kto kupił mieszkanie od dewelopera wasko, obecnie nazwa... Zły Szereg w Rumi Ul.partyzantów (1) Kto kupił szereg.Czy warto, czy były jakieś problemy z deweloperem. Jak... mg_2007
1 z 30 »