Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (11) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? (17) Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z... Którą inwestycje polecacie ? (27) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi
Uwaga na administratora (4) Uwaga na administratora budynków INTRADOM jest powiązany z EUROSTYLEM Jest... user_13769296585 Rumia - żurawia łąka (1) Witam, kupił ktoś dom na osiedlu Żurawia Łąka w Rumi od firmy Mój dom? Bartek dom czy mieszkanie??? (295) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Zielone Patio? (37) Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo... KR Umowa przedwstępna z deweloperem (9) Zarezerwowałem u dewelopera mieszkanie, po czym zdecydowałem się je kupić... Kupiec Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (57) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Seven invest developer ktoś poleca/nie poleca (1) Pytanie do mieszkańców osiedli Nowe Kosakowo i Astrowe Wzgórze. Jak oceniacie... Em Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (44) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Biuro dewelopera (1) Hej wszystkim! Szukamy pomysłu jak rozwiązać problem z biurem dewelopera na... Joanna Działka (1) Szukam działki na sprzedaż w okolicy Gdyni. Minimum 800m2-3000m2. Warunki... Mamanda dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (8) Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc... basiula Deweloper Sierzbud Rumia opinie (25) Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na... Zuza sprawdzenie dewelopera (4) Witam, mam pytanie, w jaki sposób sprawdzacie deweloperów przed podpisaniem... Ann Robota nie zając czyli prace przy widnej (1) Czasy pandemi, ludzie tracą prace. Jedni robią wszystko,żeby utrzymać... Podgrzanie wody (1) Ile płacicie za podgrzanie 1m3 zimnej wody? Jakie osiedle Gaga Firma Mirbud - opinie (9) Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej... mieszko Hydrozagadka (14) Czy ktoś może się podzielić swoją wiedzą i pomysłem na odprowadzanie wody... dd