Nowe mieszkania Trójmiasto (10) Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się... Tarron Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (75) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ Deweloper Sierzbud Rumia opinie (21) Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na... Zuza
Osiedle Kocanki Rumia - Loker (1) Hej, co sądzicie o nowej inwestycji powstającej przy ulicy Pszenicznej w... Staś Którą inwestycje polecacie ? (23) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi Nadmorskie Tarasy mieszkanie (2) Mam zamiar kupić mieszaknie na osiedlu Nadmorskie Tarasy . Proszę o opinie... felic9292 Inwestycja w Baninie - Mueller Dream Haus - proszę o opinie. (26) Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem domku w Baninie. Znalazłam ofertę... Magda mieszkanie (8) witam ktorego dewelopera NIE polecacie, planuje kupic mieszkanie w Gdansku... mika Dobry i sprawdzony deweloper?? (6) Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili... Marcin Gdzie kupić mieszkanie?? (22) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku (6) Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś... Ewangelista TBS a meldunek (2) Hej, czy o TBS na terenie Gdańska mogą ubiegać się osoby jedynie posiadające... Kocio Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (22) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek turus bud!! poszykuje opinii (7) Witam! czy ktoś posiada opienie na temat developera turus-bud? pomóżcie!!:) wereyra W co inwestować w XXI wieku? (11) Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym... Sebastian Jak zablokować nowy plan zagospodarowania przestrzennego (1) Czy ktoś orientuje się od strony prawnej jak można zablokować nowy plan... eurodent (1) niestety nie polecam, klient eurostyl (1) jestem ciekaw kiedy zrobią śmietniki na swoich inwestycjach m. in Idea i... Beniowskiego mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa (2043) witam co sądzicie o tej inwestycji jesli ktos kupił prosze o informacje z... nabywca Trójmiejski rynek mieszkaniowy w pigułce (13) A może by wątek rozliczający nasze trójmiejskie inwestycje. Napiszcie gdzie... anonim
1 z 31 »