Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (38) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Zakup mieszkania i zadatek (3) Mam na oku mieszkanie, sprzedający przy podpisaniu umowy przedwstępnej wymaga... nevme dom czy mieszkanie??? (279) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234
Masko Invest - RUMIA (6) Witam, czy ktoś już kupił / planuje kupno mieszkania od firmy Masko Invest w... Pierwotniak Exchanges in Canadian area (1) Exchanges in Canadian area Exchanges in Canadian area Douglaswrelo Zielone Patio? (35) Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo... KR sprawdzenie dewelopera (3) Witam, mam pytanie, w jaki sposób sprawdzacie deweloperów przed podpisaniem... Ann Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (54) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Atal Wzgorze Oruni na ulicy Hoene w Gdańsku (2) Czy ktos wie, gdzie bedzie konkretnie budowana ta inwestycja na ulicy Hoene.... . Odbiór mieszkań - Niepołomicka 49 - Developer Kokoszki (1) Witam, dla osób odbierających mieszkania na inwestycji - korzystam z usług... Artur Olszewski Konsultacje społeczne PKM Gdynia-Kosakowo grudzień 2020 (1) Na trójmiasto.pl nic o tym jeszcze nie widziałem ale może kogoś zainteresuje... Piotr Co powstaje nad jeziorem w Kielnie? (1) Halo czy ktoś wie co powstaje zima nad jeziorem w Kielnie? Jolka Osiedle Nawigator w Gdyni (137) Witam, poszukuję osób, które przymierzają się do kupna mieszkania na tym... astra odbiur mieszkan (1) Czy juz są odbiory mieszkan ,ktoś już odebrał z i czy drugiego etapu .i jakie... Nina prawnik (1) Cześć Proszę o polecenie dobrego prawnika który ma doświadczenie w wojowaniu... Leylo Oświetlenie antypaniczne (3) Jakie oświetlenie najlepiej sprawdzi się w kategorii oświetlenia... bert EKO-BUD Banino-proszę o opinie (299) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie MARSOL - informacje o dweloperze i opinie (76) Witam, Zastanawiamy się nad kupnem domu od tego dewelopera - Marsol, z... mila Morena Euro Complex (1) Witam; zastanawiam się nad kupnem mieszkania u tego dewelopera; Czy macie... Beata multi dom wejherowo (15) szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy... rowerzysta25