Turus-Bud opinie (8) Czy ktoś korzystał z usług tej firmy ? A może jest tu ktoś, kto już mieszka... mrjaras dom czy mieszkanie??? (371) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 fototapeta (2) Cześć, możecie mi powiedzieć skąd kupić coś takiego jak fototapeta do... Patryk56808
Mieszkanie komunalne/socjalne (3) Hej wiecie kiedy beda nastepne listy oczekujacych mieszkan... WerCixX Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (12) Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu... Maciek Jak się mieszka w Rumi? Czy jest bezpiecznie? (2) Zastanawiam się nad przeprowadzką do Rumi. Interesuje mnie konkretnie... Marcin Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (86) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ Mieszkanie socjalne (1) Nie wiem czy dobrze trafilam co trzeba zrobic zeby dostac mieszkanie socjalne... Koko Wykonawca budowy hali (7) Szukam namiarów na firme, ktora zajmuje sie stawianiem hal magazynowych. Z... Trutels Doradca finansowy od chmary (4) Witam, czy ktoś korzystał z doradcy finansowego proponowanego przez Chmara... Oliwia Którą inwestycje polecacie ? (35) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi Dobry i sprawdzony deweloper?? (13) Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili... Marcin Dom lub bliźniak (6) Witam, czy ktoś może się orientuje gdzie powstaje lub jest ciekawa inwestycja... Justyna W co inwestować w XXI wieku? (17) Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym... Sebastian Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? (21) Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z... projekt biura warszawa (1) Cześć, szukam profesjonalnego projektanta w Warszawie, który zajmie się... wiktorek3399 Zainteresowany (1) Witam, czy deweloper eko-bud to jeszcze istnieje? Prowadzi jakieś inwestycje,... Ja EKO-BUD Banino-proszę o opinie (300) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie poszukuje dewelopera (3) hej szukam dewelopera w trojmiescie, super gdyby miał fajne budynki,... diana23 Budować samemu czy kupić od dewelopera (4) Liczył ktoś koszty? kupić działkę i budować czy też kupić coś gotowego zainteresowany