Nowa letnica Gdańsk (62) Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam... Jacek Mieszkanie na wynajme Gdańsk Wrzeszcz (2) mam do wynajęcia kawalerkę 33 m2 we Wrzeszczu, mieszkanie całkowicie... user_137693899249 Kowalove (9) Nietsety. Developer nie do konca jest uczciwy. Proponuje zapisy w Umowie... ALina Gdzie kupić mieszkanie?? (18) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 EKO-BUD Banino-proszę o opinie (226) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie dom czy mieszkanie??? (168) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Doradca finansowy od chmary (3) Witam, czy ktoś korzystał z doradcy finansowego proponowanego przez Chmara... Oliwia CHMARA Deweloper (1535) Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w... 123 stanislaw kreft wejherowo (4) klasyczny oszust i defraudant! zeby sprzedac nie cofnie sie nawet przed... rumia Chabrowe Wzgórze - Kowale (20) Witam wszystkich. Mieszkam w Gdańsku i z mężem myślimy o kupnie mieszkania w... TamTamA Wiczlinski Potok (2) Czy sa tu osoby które zdecydowały sie na zakup domu szeregowego na... Itp Home Broker Gdynia-korzystał ktoś? Jakie opinie?? (80) Jak w temacie ikabg Zielona laguna (10) Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o... Paula Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (29) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ deweloper 7 niebo (122) Wita. Mamy zamiar z mężem zakupić nieruchomość u tego dewelopera, a... Doris Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (46) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Działki koleczkowo bojano luzino (1) Witam. W jakich cenach można kupić działki budowlane w tych miejscowościach?... Agnieszka szuka dzialki Deweloper dom jak marzenie - proszę o opinie. (104) Witam :) Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania na ul Kubusia... Mir Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (7) Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu... Maciek nowe budowa na nizinnej w Rumi (1) Czy ktoś wie kto i co buduje w Rumi na Nizinnej marta
1 z 27 »