dom czy mieszkanie??? (426) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Gdzie kupić mieszkanie?? (36) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 Potrzebuje prawnika / radcy prawnego z polecenia od nieruchomości (1) Hej , Potrzebuje pomocy - polecenia radcy prawnika . Kupiłam mieszkanie ,... Marta
Dobry i sprawdzony deweloper?? (16) Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili... Marcin Osiedle Żurawia Łąka w Rumi (1) Witam, Czy jest tu ktoś, kto mieszka na osiedlu Żurawia Łąka w Rumi przy... Łukasz Deweloper w Pucku (6) Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś... Piotr Czy ktoś zna firmę verte invest? (4) Chodzi mi o jakość i współpracę? ROBERT_S Dom nad morzem (2) Hej! Szukam domu do zakupu nad morzem. Zależy mi tylko na nowych domach, w... Kareta Semeko (1) Witam serdecznie. Kontaktuję się w sprawie inwestycji Porto Bianco 3 budynek... Porto Bianco 3 Semeko (2) Witam serdecznie, poszukuje osób które posiadają mieszkania w inwestycji... Portobianko7 Deweloper Silea (2) Dzień dobry, Czy mieli Państwo do czynienia do czynienia z Gdyni? Mają... PL Semeko (2) Witajcie, Ptaszki ćwierkają że, semeko wstrzymało budowy i zwalnia... Investor Big Boy czyli Gdańsk - Wolne Miasto Deweloperów (1) Mieszkańcy Gdańska zwracają uwagę na niejasności wokół inwestycji "w Gdańsku... Dawid Mieszkanie pod wynajem Wejherowo- czy warto ? (1) Witam, rozważam kupno kawalerki lub 2 pokoje w Rumi lub Wejherowie, w... atlas123 W co inwestować w XXI wieku? (24) Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym... Sebastian Rynek wynajmu Rumia, Wejherowo (1) Pracuje i wynajmuję kawalerkę na Pomorzu od ubiegłego roku .Posiadam spory... Lavenda Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46) Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w... Wojtek Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5) Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami... Jola oprogramowanie sklepu (5) Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór... Arkadiusz3046 Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14) Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu... Maciek