Bysewo Inwestycje - prośba o opinie (1) Dzień dobry, szukam opinii o Bysewo Inwestycje. Wiem, że budowali m.in. Domy... jolaaa Budowa willi w stylu minimalistycznym nad morzem (1) Dzień dobry! Zwracam się do Was z pytaniem dotyczącym projektowania willi w... kamil77 Poszukuję domu Trójmiasto (6) Szukamy z rodziną domku jednorodzinnego w obrębie Trójmiasta. Natknąłem się... paweltobor
Tłumacz dokumentów finansowych (4) Witam, Wraz z mężem chcemy wrócić do Polski zza granicy, zaczęliśmy budowę... Solaa Którą inwestycje polecacie ? (39) Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale... Norbi Domesta - opinie (4) WItam, czy ktoś miał do czynienia z tym deweloperem? Zastanawiamy się z mężem... olga84 poszukuje dom (1) Poszukuję cichego i spokojnego osiedla z domkami jednorodzinnymi w Gdyni,... Mateusz Nowe inwestycje (1) Hej, czy ktoś może ma informacje o nowej zabudowie domków jednorodzinnych na... krzychurobert Activa Azaliowy Park Pruszcz Gdański - proszę o opinie. (163) Ktoś już kupił, mieszka planuje? Polecacie? Kasia Kwatery pracownicze (1) Czy zdarzyło się wam korzystać z ofert workhostels? W mojej ocenie jest ich... Pazer99 Niezawodny kredyt, (1) Pilnie szukasz kredytu na zakup domu? Kupić samochód? Pilnie potrzebujesz... Verlinden Dobry i sprawdzony deweloper?? (15) Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili... Marcin Mieszkanie komunalne/socjalne (5) Hej wiecie kiedy beda nastepne listy oczekujacych mieszkan... WerCixX EKO-BUD Banino-proszę o opinie (301) Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o... katie Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks (12) Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna... mg_2007 robyg nie!!!! (1) W 2016 roku kupiliśmy mieszkanie na Przymorzu-Albatross Towers. Wobec dość... joannaa Osiedle rodzinne - parking (17) Dzień dobry, Chciałam zapytać się ile osób kupujących mieszkanie/dom na... M. Remoncik na już 668448229 (1) A-z - inne profesjonaliści 20 lat doświadczenia Piotr Porto Bianco 3 Semeko (1) Witam serdecznie, poszukuje osób które posiadają mieszkania w inwestycji... Portobianko7 Turus-Bud opinie (8) Czy ktoś korzystał z usług tej firmy ? A może jest tu ktoś, kto już mieszka... mrjaras