Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy
Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś mieszka w Gdyni w mieszkaniu przez nich wybudowanym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Developera nie znam ale budynek na Śniadeckich na Wzgórzu a bardziej jego lokalizacja tragiczna. Budyne wręcz wcisniety pomiedzy blok i domek jednorodzinny. Widok z okien 0, nigdy nie kupiłabym tam mieszkania
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ostatnio oglądałem mieszkanie na Śniadeckich.Bardzo dobry punkt.Budynek wygląda na profesjonalnie wykonany.Chciałem kupić mieszkanie ale to co mi się podobało sprzedali.Prawie wszystko sprzedane.Niepotrzebnie sie ogłaszają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest OK
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kupiłem u nich mieszkanie na Śniadeckich- jakość wykończenia jest b.dobra, właściciel skory do negocjacji, sam się interesuje wszystkim, z wykształcenia jest inżynierem a to, że ma inne interesy to tylko dobrze o nim świadczy. Przed zakupem interesowałem się jego poprzednimi inwestycjami zwiedzałem orłowskie tarasy i tam spotkałem znajomego, który był równiez bardzo zadowolony.
Oczywiscie usterki zawsze się znajdą, ale to sa groszowe sprawy i wciągu jednego dwóch dni są poprawiane.
Niemniej polecam- wolę Developera z którym można pogadać niż dużych developerów, gdzie za kazdym razem ktoś inny z tobą rozmawia.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jaka śliczna reklama :) O jakości wykończenia porozmawiamy za rok ....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jeden z najlepszych deweloperów w Trójmieście.
Polecam !
Kupiłem, zamieszkałem, jestem zadowolony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ten Pan był właścicielem piekarni w Wejherowie przez długie lata, czy jest inżynierem ?
A trzeba być inżynierem żeby być prezesem firmy deweloperskiej ? Przecież on nie zarządza budową tylko firmą.
Poznałam osobiście właściciela, przemiły człowiek, w dodatku widać że zna się na rzeczy. A lokalizacja... doskonała !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Też planuje kupić mieszkanie na Gdańskich Tarasach, jedyne co mnie trochę zastanawia to bardzo wysoko opłata za rezerwację... Mają inne inwestycje w Gdyni i ludzie chyba zadowoleni... Ktoś z Was się już zdecydował?
Ja juz zdecydowałem się na kupno mieszkania na Gdańskich Tarasach jestem w trakcie wpłat pozdrawiam
Ja również zarezerwowałem mieszkanie u tego dewelopera. Wpłaciłem zaliczkę. Czekam tylko na podpisanie umowy developerskiej.
Jak ajest opłata za rezerwację w Twoim przypadku. Ja zapłaciłem 10 tyś.
Tez się zastanawiam na kupnem mieszkania . Jaki jest czas od wpłacenia opłaty rezerwacyjnej do podpisania umowy przedwstępnej i jaki koszt takiej umowy , jak wygląda procentowo pierwsza transza?
Z góry dziękuje za odp
Ja rowniez chce podpisac umowe rezerwacyjna ale w tej umowie wystepuje spolka z oo. Malvita i na nia mam wplacic pieniadze czy tez tak macie zawarte umowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem juz po umowie deweloperskiej i nie mam żadnej zoo Malvita na umowie pozdrawiam
Ja tez mam wpisaną spółkę Malvita
Radze uwazac Budowa na Łowickiej 81 mieszkania sprzedane , od 5 mies inwestor unika kontaktu budynek nie oddany do użytku Z strony znikły wszystkie dane dotyczace tego osiedla
Skąd takie rewelacje skoro w internecie nikt nie pisze o nieoddaniu do użytku?
ja też się zastanawiam na kupnem - czy coś się zmieniło od tej pory i udało Ci się skontaktować z Developerem?
Darek
ja tez zaplacilem 10 tys.
Przestrzegam przed tym deweloperem,własność mieszkania miała być przekazana ponad 12 miesiecy temu,do dnia dzisiejszego nic sie nie wydarzylo w tym temacie , deweloper nie odbiera telefonów lub odrzuca połączenia, bardzo lekceważące podejście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy
więcej o inwestycji tego dewelopera znajdziesz tutaj

http://www.ingro.pl/title,Wzgorze_Sw__Maksymiliana,investment,102.html

http://www.ingro.pl/title,Orlowskie_Tarasy,investment,101.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnio kupiłam mieszkanie na Wzg. Śniadeckich 4 i muszę powiedzieć że standard wykończenia ok cena też w miarę winda podziemna hala garażowa mi się podoba ... cenę można negocjować no i centrum
wg mnie ok
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3