Wykończenia wnętrz inne prace (1) Wykończenia wnętrz inne prace 668448229 Marcel Pięć mieszkaniowych rekordów 2021 roku (2) Najwięcej mieszkań w historii, rekord udzielonych kredytów i najwyższe ceny... bojano (2) Dzień dobry, poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem do Bojana.... Olimpia
Niespodziewana zapowiedź NBP. Kurs euro do złotego (EUR/PLN) zalicza kolejny spadek (1) NBP informuje, że w styczniu spotka się już 4 we wtorek, zamiast wcześniej... Taknie0101 Ceny mieszkań w Polsce o około 10% droższe niż przed rokiem (1) Najdroższymi miastami pod względem cen nieruchomości (domów i mieszkań) są:... taknie0101 Zabudowa stoiska (1) Razem z firmą organizujemy niebawem targi branżowe i potrzebujemy namiary na... wiktorek3399 Oświetlenie antypaniczne? (2) wydaje mi się, że powinno się zrobić projekt takiego oświetlenia, ponieważ... AdamZampa Pitrex z PrG (3) poszukuje informacji (sprawdzonych) na temat ww dewelopera. Roma Montaż okien (2) Witam! Dowiedziałem się, że jutro czeka mnie montaż okien. Wybraliśmy montaż... Wronger ławka (1) Witam- ponawiam dyskusję o uznaniu potrzeby ławki plażowej na terenie... Jan Koźmiński kaucja (8) Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode... tysia78 Horizon (2) Czy ktoś naprawdę to PruittIgoe kupuję???? Patodeweloper Hossa Wiszące Ogrody (3) Co sądzicie o nowej ofercie Hossy - Wiszące Ogrody przy przystanku PKM Gdańsk... lool Willbud Wiczlino II (1) Witam, czy są tutaj osoby, które kupiły lokal w nowej inwestycji Wiczlino II... hanka Zielona laguna (13) Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o... Paula City House- proszę o opinie (1) Zastanawiam się nad kupnem szeregowca na ul. Olchowej od City House. Jakie... Autorka multi dom wejherowo (16) szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy... rowerzysta25 Ogranicznik parkingowy ps ca (1) Witam, uważam, że na ulicy Sobieskiego powinny pojawić się ograniczniki... jacek Solidny deweloper (1) Mogę szczerze polecić wszystkim usługi dewelopera gedbud. miła obsługa,... kapeluszny04 Zdjęcia dewelopera a prawdziwy obraz budowy (1) Czy tez tak macie,ze zdjecia dewelopera nie oddaja rzeczywistej sytuacji? Ja...