bojano

Dzień dobry,
poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem do Bojana.
przeczytałam większość postów dotyczących róznej problematyki dotyczącej Bojana, część jest mocno przeterminowana ( 10 lat wstecz )

zastanawiamy się na działką w okolicach Majora Bojana lub Spacerowej , Bukowej (bliźniak z działka około 400-500m - tak wiem, szeregowce i bliźniaki nie cieszą się uznaniem lokalnych mieszkańców, ale dla wielu to szansa na polepszenie swojego bytu więc skoro już je tam postawili - nie wińcie tych , którzy chcą z nich skorzystać. fakt ich postawienia rzeczywiście może irytować lokalnych mieszkańców, ale tutaj warto udać się "wyżej" )

czy mogę prosić "tubylców" o jakieś opinie, ważne informacje - czy są to ulice mocno uczęszczane, jak z dojazdem do Gdyni ? czy Wójt się już zmienił ( sporo się o nim tu naczytałam niezbyt pochlebnych opinii :) )

jak z przebiegiem trasy kaszubskiej ( wezęł ma być w Koleczkowie to wiem ) ale gdzie dokładnie ma przebiegac ta trasa w Bojanie- jakie ulice mają być w pobliżu ( dla lepszego poglądu) ?

wszelkie za i przeciw mieszkania w tym miejscu będą mile widziane, mam marzenia wyniesienia się na "wiejską" stronę mocy, bo to piękne okolice, ale czytając forum zapał mi ostygł :) strasznie wojennie się tam dzieje w wielu tematach. :)

serdeczne dzięki za informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bojano

Trasa kaszubska jest juz praktycznie gotowa i dokladnie widac gdzie przebiega, nawet w google maps...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...