Mieszkanie komunalne/socjalne

Hej wiecie kiedy beda nastepne listy oczekujacych mieszkan socjalnych/komunalnych w gdyni?
Zlozylam wniosek juz w zeszlym roku w lutym i kwalifikuje sie w to. A teraz zastanawiam sie kiedy bada nowe listy oczekujacych mieszkan w gdyni ? Ktos, cos wie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mieszkanie komunalne/socjalne

Hej. Niestety nie odpowiem Ci na pytanie tez czekam az utworza nowe listy. Obecnie czekam od 2018 r i caly czas stoje na tej samej pozycji od utworzenia listy :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mieszkanie komunalne/socjalne

Część. Moźe poradzisz mi. Nie wiem jaką kwotę lepiej mieć na wniosku! Czy w granicy dolnej kwoty czy górnej? Na jakie wnioski wtedy patrzą lepiej? Po pieniądze są dla nich wyznacznikiem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mieszkanie komunalne/socjalne

Hmm im mniej na papierze tym wiecej punktow dostajesz. Zalezy na jakiej umowie Ci zalezy socjalnej czy komunalnej? Gorna granica to znaczy ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mieszkanie komunalne/socjalne

I jak jestes juz na liscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...