Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

wITAM.:)
Kupilam male mieszkanko w Pacyfiku,czy dobrze mieszka się w Atlanticu?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

żeby nie siać zgorszenia- oddam komodę za zgrzewkę gazowanego Żywca (wody, nie piwa:P )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

no dobra, to ja wypiję za nas dwoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Mowie ze mam z tym problem a Ty mnie jeszcze namawiasz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

przepijemy komodę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

niestety moje sklonnosci do alko zwyciezyly... nie ma juz tego wina... I co teraz robimy? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

napisz na nnoroma@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

gdzie podejsc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

może być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

w domu mam tylko jakies wloskie CORTERIO a nie chce mi sie wychodzic do sklepu. Moze byc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aquasfera cz. II

za butelkę Martini Bianco ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

http://photos01.istore.pl/12928/photos/big/545204.jp plus "g" na końcu linka- nie mogę wkleić w całości ze względu na blokadę antysmową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

foto nie widac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Faktury Marka - RedPol

ok moża napisać ale po co wszyscy w trójmieście mają czytać o naszych problemach. będzie zamknięte forum to się napisze co trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Faktury Marka - RedPol

lol nie stresuj się tak :) Czy ja gdzieś pytałem o co chodzi z tą gwarancją? Chyba nie... napisałem tylko zdziwionemu www czemu ludzie dają mu minusy... nikt nie lubi gadania na zasadzie ja wiem, Ty nie wiesz, ale zamiast wytłumaczyć czemu napisze kąśliwe "była mowa o tym na zebraniu"... co do 22.00 to też nie normalna godzina (aczkolwiek mi pasowała)... ale zrozumcie ludzi, którzy pracują od rana do wieczora... według mnie Ameryki nie odkryje najlepszą godziną jest 18.30... na pewno nie będzie takiej godziny, żeby zadowoliła wszystkich... ale wystarczy, że wejdziesz na strony zapowiadające wydarzenia kulturalne hswgdynia wck wejherowo teatr muzyczny i zobaczysz, że przed 18.00 w tygodniu nikt nie organizuje żadnych wydarzeń... jak myślisz dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Faktury Marka - RedPol

ludzie jak nieformalny zarząd naszego bloku robiło zebranie o 22:00 to też była mowa że nie ta godzina że za późno godzina nie ma tu nic to tego jak by zależał to byś przyszedł poinformowano 7 dni szybciej Ale oki różnie bywa podstawa tel do marki masz prawo się zapytać co było i o co chodzi z tą gwarancją ?? a tak reasumując to chodzi o to że firma R.... Nie dopilnowała przeglądów nie ubezpieczyła budynku i tak dalej zadzwoni powiedzą ci masz to tego prawo by wiedzieć co było na zebraniu na forum otwartym lepiej nie piszmy szczegółów a tak a pro-po forum to słyszała że lada dzień zarząd ma podać nasz prywatne forum .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Faktury Marka - RedPol

może tak... ale myślę, że głównie dlatego, że nie napiszesz konkretnie czemu blok stracił gwarancje... tylko napiszesz "blok nie ma gwarancji... była o tym mowa"... jak kogoś nie było na ostatnim zebraniu to może o tym chyba nie wiedzieć... ale Ty wiesz... a nie powiesz...

Ostatnie zebranie było o chorej godzinie... w środku tygodnia 17.30 to nie najlepszy pomysł na zebrania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Faktury Marka - RedPol

Zgadzam się www, wlasnie sie tak zastanawialam o co tu chodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

pilnie pozbędę się komody takiej jak na zdjęciu http://photos01.istore.pl/12928/photos/big/545204.jp

wizualnie w dobrym stanie. Można do mnie podejść, obejrzeć i ocenić.

GG3196921
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...