Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Mala antena DVBT moze byc zamocowana nawet przy oknie balkonowym, a wiec nie bedziesz jej nawet widzial jako sasiad czy przechodzen z dolu. To nie talerz satelitarny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Aquasfera cz. II

Jak bede mial ochote to zamontuje i 3 talerze naraz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Aquasfera cz. II

Jak tak wszyscy zaczna kupować anteny DVBT i ,,talerze" to nasz blok będzie niedługo wyglądał jak stara kamienica (las kabli i anten ) , już wisi kilka a potrzeba nam jeszcze ... nie lepiej tak pisze Bartek podpisać umowę z CHOPINEM czy Plast Comem, ja mam pakiet 3 w 1 , cyfrowo, HD, szybko i dość tanio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Kup niewielka antene DVBT i bedziesz odbierac TV cyfrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Aquasfera cz. II

Niestety z samych kabli nie da się nic pooglądać. Trzeba podpisać umowę z Plast-Comem lub Chopinem aby coś było.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

czy ktoś z Państwa podłączył telewizor do gniazdka z napisem TV? Czy ta antena w ogóle działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

To jest chyba domena Polaków, że ciągle sobie tylko utrudniają i szukają dziury w całym :/ http://www.notariusz-wieslalakusba.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Aquasfera cz. II

a mnie to nie dziwi wcale, skoro można kogoś bluzgać na forum anonimowo to jak widać można też bluzgać w inny sposob. Zamiast sobie pomagać to sobie utrudniajmy... Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Aquasfera cz. II

Tak jak mowilem. Przykre...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

chciałabym podziękować przemiłemu sąsiadowi, który tak ładnie i konsekwentnie dba o przestrzeganie zakazu parkowania na miejscach uprzywilejowanych. Ochrona wie, kto tam parkuje i w razie czego zawsze może poprosić o przestawienie samochodu, ale nie- lepiej zadzwonić po policję. Żeby było śmieszniej- po interwencji policji zwolnione miejsce stoi puste wnioskuję zatem, że robi to osoba, która sama uprzywilejowana nie jest a pieni się dla zasady. Róbmy tak dalej to w przypadku poważnego wezwania zostaniemy zignorowani.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Ja zawsze jestem wdzieczny ludziom, ktorzy chca sie zaangazowac - czy w zarzad czy w dzialania wspolnoty. Wiekszosc z nas albo na to nie ma czasu, albo odwagi albo... czegos jeszcze innego.

Poczatki sa zawsze trudne i nie wymagajmy by od razu pierwszego dnia wszystko bylo porozliczane, posprzatane itp.

Ja kontaktowalem sie dwukrotnie z firma MARKA telefonicznie, w swoich sprawach i obsluga Klienta byla bardzo profesjonalna. Otrzymalem informacje o jakie mi chodzilo, szybko i sprawnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

No rzeczywiscie mamy sasiadów...nawet sie kurka nikt nic nie może zapytać bo zamiast odpowiedzieć normalnie zwyzywa się ich od niewiadomo jakich...Gratuluje alonzo za profesjonalną wypwiedź...
Wystarczylo nakreslić co i jak a nie glupkowato komentować! Pkaż mi jeszcze w ktorym miejscu jest krytyka bo chyba nie widzę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aquasfera cz. II

Nie czekajmy! Nie wazne ze minely 2 dni robocze i swiateczny poniedzialek! Zarzucajmy im juz w czwartek ze nikt nie sprzata! 4 kwietnia to oni juz powinni miec przygotowane rachunki za caly kwiecien w przod, odebrane wszystkie dokumenty od redpolu, rozliczone wszystkich mieszkancow i podpisane wszystkie umowy wedlug Was! Zenada co tu niektore osoby pisza. Z jednej strony smiech mnie ogarnia jak to czytam a z drugiej to jest przykre jakich sasiadow mam. Loza krytykujacych wszystko i wszystkich szydercow. Tyle.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Aquasfera cz. II

Pytałam dziś jedną z Pań z zarządu i mówiła tak że podpisali na administrowanie zaś Marka wynajmuje i robi casting na Firma sprzedająca w Czartek posprzątała u nas Firma która sprząta bloki Marki na terenie redy ale nie maja jeszcze z nami umowy sama umowa będzie podpisana na pewno w poniedziałek Więc spokojnie sąsiedzi zmiana administratora wiąsze się z wieloma aspektami miedzy innymi z wyporem firmy sprzątającej i podpisaniem na nowo umów z koksikiem nadanie regonu i NIP-u poukładanie i posprzątanie spraw po Red-polu

SERWIS SPRZĄTAJĄCY BĘDZIE SPOKO DAJMY IM JESZCZE PARĘ DNI OKI
!?!?!
:p
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Może zapytajmy nowy zarząd jaką umowę podpisali, czy na samo administrowanie czy też na inne usługi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Aquasfera cz. II

Mamy nowego administratora od 1 kwietnia ale czemu nikt nie sprząta na klatce??? Czy firma Marka nie oferuje takich usług?....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Wygraliśmy

Jak najbardziej jestem za :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wygraliśmy

ale coś chodzi o ty by podziękować za wkład i prace naszej trójki z zarządu ???? czy coś takiego ????

pomysł fajny końcu dużo zrobili dla nas i to bez interesownie
i prywatne forum założą :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wygraliśmy

No ja też :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wygraliśmy

nie nie byłam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...