Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wygraliśmy

a Ty "lola" byłas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wygraliśmy

Prymaz a ty byłeś na zepraniu wczoraj ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wygraliśmy

Zrzutka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wygraliśmy

Słuchajcie to jak organizujemy zrzutkę kasorki dla naszej "trójcy", czyli Eli, Asi i Zbyszka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wygraliśmy

szerszy artykuł o wygranych w plebiscycie http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyniki-plebiscytu-na-najciekawsza-inwestycje-mieszkaniowa-2012-roku-n67465.html Tam m.in. deklaracja SEMEKO, że gdy wprowadzać będą się mieszkańcy ostatniego bloku to Aquapark będzie już działał... Jak komuś się nudzi można poczytać...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wygraliśmy

SUPER , SUPER !!! opłacało się jednak codziennie głosować ,to zasługa w głosowaniu mieszkańców naszego bloku , Redzianom i wszystkim pozostałym którzy głosowali - wielkie dzięki !!!
Przedała by się teraz jakaś imprezka .... na koszt SEMEKO oczywiście ,prawda , ha ha ha
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygraliśmy

no i wygraliśmy głosowanie na najciekawszą inwestycje mieszkaniową 2012 http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/wyniki/ GRATULUJE :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lokale usługowe

Bardziej tęsknie za piekarnią niż za monopolowym;) to już chyba bardziej mąż bo w kapciach po piwko można było podejść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lokale usługowe

z tego co wiem to ma być druga trafika, ale to pewnie się okaże jak otworzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lokale usługowe

no i zostaliśmy bez czynnego lokalu usługowego :( Monopolowy w piątek przenosi się do Gdyni... Oby taki stan trwał jak najkrócej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Auto około 20:55 uderzyło w moje auto, potem cofając zawiesiło się na krawężniku i wyjechały dopiero po 21:40 spod naszego bloku. Niestety tego dnia były wybory papieża a pan ochroniarz czatował przy radiu żeby wiedzieć jaki wybór i nie spoglądał na kamery a szkoda... :( Mam nadzieję że jeszcze ktoś z sąsiadów wejdzie na to forum i może będzie kojarzył sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Rozumiem, że samochód stał dłuższy czas. Gdyby ochrona choć raz skierowała kamerę w jego stronę i zrobiła zbliżenie miałbyś wszystko jak na dłoni. I nr rejestracyjny i wszelkie szczegóły. Te kamery mają spore możliwości. Ale trzeba się zainteresować co się dzieje pod nosem. Minus dla ochrony !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Niestety nie widzieliśmy takiej sytuacji :( nie pomożemy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

ja głosuję codziennie :) odkąd zobaczyłam poprzedni link :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Pytałem pytałem ale pan za bardzo nie kojarzy także z tej strony nic się nie dowiem :( zapis z monitoringu niestety nie jest zbyt czytelny ale staram się na nim popracować także zobaczę co z tego wyjdzie. Jednak nadal czekam na któregoś sąsiada lub sąsiadkę która widziała całą sytuację :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Pytałeś w portierni?? Zapytaj może o zapis z monitoringu?? Nic nie widzieliśmy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najciekawsza inwestycja

Witam Wszystkich Sasiadow. Mam do Was wszystkich pytanie a jednoczesnie prosbe. Czy ktos z Was widzial trzy kobiety w srode w ciemnym samochodzie okolo 21:15/30 ktore w trakcie wyjezdzania spod naszego bloku zjechaly z kraweznika i unierochomily sobie auto. Po pewnym czasie przyjechaly im na pomoc dwa samochody z czego jeden z nich wyciagal ich auta na lince holowniczej. Poprosilbym o wszelkie informacje odnosnie samochodu tych kobiet oraz samochodow ktore braly udzial w pomoganiu im z wyjazdem. Jeden z nich na tylnej szybie jakas reklame za ktorej nazwe rowniez bylbym wdzieczny.

Z gory bardzo dziekuje i mam nadzieje ze ktos pomoze mi w tej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najciekawsza inwestycja

Do końca głosowania jeszcze tydzień... a my zajmujemy 6 miejsce :)
http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/2012/lista/#okolice-Trojmiasta

Głosujcie... może utrzymamy się w dziesiątce najciekawszych inwestycji 2012...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cukiernia

myślę, że jak lokale troszkę postoją puste to ich właściciele pójdą "po rozum do głowy" i obniżą cenę. Jeśli chodzi o tiramisu to niestety ich pieczywem zainteresowałam się późno i sprawdziłam jeden chlebek - dobry był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cukiernia

zgadza się pieczywo mieli naprawdę super, i z klientami też nie było aż tak zle , ale zauważcie że oni nie splajtowali, tylko się przenieśli , a dlaczego ??? bo ktoś wykupił na własność ten lokal i teraz kasuje jak za zboże. Teramisu płaciło ponoć 2 -3 więcej za dzierżawę niż teraz na J.P. II , no to logiczne kto się tu utrzyma przy takich opłatach. . Lokal po garmażu - też ciągle pusty , a teraz cukiernia ... ehhh
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...