Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Nie o to chodzi.Semeko ma cały nowy napis zrobić.O to się rozchodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Słyszałam, że literki są u portiera...? ale nie ma pieniędzy na klej do tych literek hehe swoją drogą kamera przydałaby się przy windzie, bo w tym tempie niewiele zostanie nam z ładnej klatki i ładnej windy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Mam nadzieje ze będzie ta kamera przy windzie,komuś naprawdę się nudzi wyrywając te litery.A co do ścian to jakaś tragedia,rozumiem że trzeba się urządzić i wnosimy różne rzeczy ale żeby po ścianach "skakać" i taki syf zostawiać :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Pewnie miesiąc im to zajmie bo oni zawsze mają czas :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Reklamacja jest zlozona do Semeko.Pisałam w tej sprawie z Dendromem.Zobaczymy ile im to zajmie czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

No i teraz będziemy monitorowani w bloku ale moim zdaniem powinni jeszcze zainstalować kamerę przy windzie żeby może było wiadomo kto w klatce B kradnie literki i tak brudzi ściany:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Prawda;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

nie do końca miesiąca tylko w ciągu miesiąca. Tzn. do 30 dni od ostatniego spotkania.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Spotkanie już było- chyba środę. Ale do końca tego miesiąca ma być kolejne spotkanie zorganizowane przez Dendrom. Czekamy na powiadomienie w skrzynkach :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Witam,
Czy to spotkanie już się odbyło?
Jeżeli nie to proszę o informację kiedy się odbędzie.
Póki co w mieszkaniu mam prace remontowe więc rzadko tam jestem i nie mam żadnej informacji a chętnie bym się wybrał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: parking

Rita dobrze pisze ! Ale lepiej parkować na chodniku. Nawet kobieta z wózkiem nie może normalnie spacerowac...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: parking

Dzwine to i jakie złośliwe..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: parking

skoro już mowa o parkowaniu to prosze osobę, która przyczepia rower do poręczy klatki B w Atlanticu o znalezienie sobie innego miejsca parkingowego, bo stwarza zagrożenie. Światło lubi gasnąć w najmniej odpowiednim momencie więc już nieraz moje dziecko nadziało się na kierownicę. skoro ów ktoś nie lubi parkować w zapchanej rowerowni to pod schodami ma wystarczająco dużo miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Załuje lecz mnie nie bedzie. Spotkanie z dnia na dzień kto to widział.

Coź na szczeście liczy się większość.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Spotkanie organizacyjne- nowa wspólnota :) w końcu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytanie do Pacyfika ;-)

Ogólnie mam pytanie do mieszkańców budynku Pacyfik ;-)
Dzisiaj rano odwiedziły mnie panie które organizują spotkanie dla mieszkańców i zapomniałam je zapytać czy są one mieszkankami i konkretnie w jakim celu mamy się spotkać może ktoś wie coś więcej ;-)
Pozdrawiam wszystkich sąsiadów z 4 piętra ;-);-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podziekowania

nie ma problemu sasiadko w końcu trzeba sobie pomagać ;-) ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: parking

Parkować gdzie parking proste i wtedy nie bedzie mandatów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: parking

Zawsze się trafi jakaś męda w bloku,nikogo tu nie posądzam ale ktoś chyba z dolnych pięter (przepraszam wszystkich normalnych ludzi)
A pamiętacie jak ktoś ciągle dzwonił na policję że mu blokują miejsce dla inwalidów , ciekawe kto to ?
Ja dostałem ogólnie dwa mandaty za te parkowanie przy bloku, i chodz po pierwszym obiecałem poprawę że nie postawię , to przy drugim wezwaniu było mi wstyd ,ale na szczęście ta miła Pani policjantka (w cywilkach) z uśmiechem tylko ponownie pouczyła. Dobrze że mamy fajną policję !
Dlatego teraz zdecydowałem się parkować przy działkach albo na nowym parkingu, i tam chyba jest najlepiej
A ogólnie większość w bloku to uśmiechnięci ludzie i ,życzliwi .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: parking

Popieram sama jestem kierowcą i irytuje mnie ten fakt i też dostałam wezwanie na komisariat popieram i sama jestem ciekawa czy wiadomo kto to wezwał tę Policje ???? Po jak tak sama zapukam do tego lokatora drzwi i zapytam co mu K...a się nie podopa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...