Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cukiernia

wielka szkoda... bo pieczywo mieli nawet dobre a i ludzi było sporo więc trudno mi uwierzyć, że przenieśli się tylko dlatego " jak twierdzą, że mieli mało ludzi"???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

Przeniesli sie na ul. JP II w Redzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

Ci się dzieje z cukiernią Tiramisu? Przejeżdżałam dzisiaj rano i widziałam, że nic nie ma w środku. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

Bardzo Wam dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

gdy mi nie dzialal domofon bo nie zostal przestawiony to dzwonilem to kierownikowi budowy i umowil mnie z takim chlopakiem od domofonow...on tam czesto bywa na osiedlu. przyszedl do mieskzania, rozkrecil i po 2 minutach ..domofon dzialal. pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

ja jak miałam problem z domofonem, to jeszcze się kontaktowałam z kierownikiem budowy, więc wydaje mi się, że najlepiej do biura budowy SEMEKO (koło biura RedPolu). Ja bym napisała pismo i im zaniosła i żeby mi potwierdzili przyjęcie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

CZy ktoś mi może poradzić do kogo się zgłosić, żeby przestroić domofon? Od samego początku nie działa tak, jak powinien i trzeba dzwonić z prefiksem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarzad

Po pierwsze wypowiadam się na forum ponieważ na zebraniach Państwo mnie zakrzyczeli i nie dopuścili do głosu, pomimo kilkukrotnych prób. Proszę zatem mnie nie oceniać z góry. A ja akurat potrafię zrozumieć osoby, które nie mogły się stawić o takich porach, mimo, że były dwa terminy. Nie zamierzam się z Państwem kłócić, ani wchodzić w dyskusje nie prowadzącego kompletnie do niczego. Zawsze wydawało mi się, że forum jest od napisania swojej opinii, a nie dyskutowania i atakowania się nawzajem. Życzę zatem Państwu miłego wieczoru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zarzad

jak zwykle najwięcej pretensji mają ci którzy na spotkaniu nie byli ...
... tak tak to nasza wina że was nie było i nie zabraliście głosu.
Była rozwieszona wiadomość o zebraniach w każdym miejscu w bloku ,nawet na forum podali , rozumie tych co pracowali ale obudzili się ci którzy tu jeszcze nie mieszkają ,my tu mieszkamy już 9 m-c , już czas byście się wprowadzili i też oddali głos.
Jeśli tak bardzo ktoś chciał oddać głos na zebraniu to dlaczego nie przyszedł (przyjechał) - byśmy znali wasze zdanie.
W marcu odbędzie się formalne zebranie i informacja jak poprzednio będzie podana . Nasz zarząd wybada sprawę naszego zarządcy czyli firme Redpol , i wybraliśmy go nie po to by nam zaszkodził a raczej sprawdził czy są lojalni i uczciwi . Wybrane osoby widać że są biegłe w tych sprawach i potrafią coś załatwić i chwała im za to.
... ~czary_mary~ ja wiem że na pewno dwie panie są z klatki B i jedna z klatki A , i chyba wybrany Pan też z kl. A - czyli wyszło na twoje , a tak w ogóle to co by zmieniło?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zarzad

tak będzie w marcu to było nie formalne po żeby coś zaczęło się dziać minął rok i teraz klika osób zaczęło robić zebranie i tyle nikt nie miał czasu i ochoty ruszyć tematu więdz na tym nie formalnym zebraniu już ustalono naszych przedstawidzieli dużo zrobiły i tyle im więcej osób tym większy chaos a po za tym były dwa zebrania i co ? nie było okazji się wypowiedzieć ???? wasza strata będzie zebranie formalnie w marcu to się ustali z tego co pamiętam na zebraniu pytano się kto jest chętny i i padły propozycje osób kto chciał być formalnie mógł podnieci rękę i był by w tym zarządzie i tyle pomysł dobry że dwie osoby z tej i tamtej klatki ale nie po co teraz zmieniać 4 osoby są w zarządzie i co że z klatki A ???? działają na rzecz całego bloku nie krzywcą chyba klatki B ????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zarzad

Tak formalne będzie w MARCU. Pozdr.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zarzad

Witam wszystkich. Dostaliśmy krótką informację odnośnie tego co było na spotkaniach. Wydaje mi się, że żeby wybrać zarząd to powinno odbyć się formalne głosowanie, z kilku powodów. Po pierwsze nie każdy mógł być na tych spotkaniach, a po drugie być może są jeszcze osoby, które także chciałyby zaproponować swoją kandydaturę w zarządzie. Moim skromnym zdaniem uważam, że rozsądnym wyborem powinny być np. 2 osoby z kl. A i 2 osoby z kl. B. Pewnie zaraz spotkam się z wieloma atakami na swój post, ale zanim zaczniecie komentować, to może warto przemyśleć tą sprawę do czasu formalnego zebrania?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Plebiscyt - trójmiasto

Zapraszam do głosowania na nasz budynek
dom.trojmiasto.pl/konkurs/2012/lista/#okolice-Trojmiasta
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

hej hej dajcie nam czas musimy jeszcze kilka spraw dopiąć i wszystko napiszemy i do skrzynek powrzucamy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

spokojnie......skoro obiecali ze bedzie informacja w skrzynkach dla nieobecnych to chyba tak bedzie...tzreba pewnie poczekac. pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

no to może niech się wszyscy dowiedzą co było, i tak jak ustalaliśmy na pierwszym spotkaniu że miał być raport z zebrania dla mieszkańców których nie było, a tu ani po pierwszym ani po drugim nic nie ma, więc widocznie nic nie zostało ustalone skoro nie ma żadnej informacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Wspólnota

"nic ciekawego nie ustalili" ?????????? to chyba kolezanka spała albo byla na innym zebraniu ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspólnota

ponoć nie było nic ciekawego, też nie byłam ale mi koleżanka opowiadała i nic ciekawego nie ustalili, a po za tym obiecali raport z zebrania dla tych co nie byli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wspólnota

czy ktoś może mi podać kontakt do osoby, z którą należy się kontaktować w sprawie tego, co się dzieje na zebraniach? Na ostatnim nie byłam a chciałabym się dowiedzieć, co zostało ustalone no i się podpisać, jeżeli będzie taka potrzeba. Mój nr gg 3196921.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Garaży to w naszym bloku nie ma ,natomiast ja posiadam piwnicę i powiem Ci że nawet jest w niej ciepło bo ok. 15-18 st. Ściana i podłoga jest sucha i też nie są takie zimne ,tym bardziej że mam piwnicę bezpośrednio przylegającą do zewnętrznej ściany bloku. No tak tylko że Nasze piwnice są na poziomie ,,0" ( wyjście główne ) a wasze częściowo podziemne i garaże są poniżej studzienek i stąd ta wilgoć w niektórych Waszych pomieszczeniach.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?