Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

a jak jest z piwnicami i garażami u was? jest wilgoć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

mieszkam "przy mlynie". Utworzyliśmy tzn blok własną wspólnotę (kilka klatek) i mamy indywidualne konto bankowe. W kazdej klatce jest ktoś kto ma większe uprawnienia do "kontroli przepływu gotówki " za naszą zgodą. obsluguje Redpol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Źle się wyraziłam. Chodziło mi oczywiście o spotkanie mieszkańców. Nie twierdzę, że nie było rozleklamowane. Zapytałam jedynie o termin, w któym sie odbyło. Chyba nie jest to żadna wielka tajemnica, której nie można tutaj podać. Do zobaczenia dziś wieczorem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Czy to prawda ze spotkanie mieszkancow ma sie odbyc 14 lutego?
Nie mozna przesunac tego na piatkowy wieczor, 15 lutego?
Pytam, bo chetnie bym uczestniczyl, ale niestety dopiero w piatek jestem na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

tak sobie myślę...forum nie jest odpowiednim miejscem, żeby załatwiać sprawy omawiane na zebraniach. Ale przydałoby się chociaż podać kontakt do osoby, do której można się zwrócić w przypadku nieobecności na zebraniu. Na najbliższym prawdopodobnie mnie nie będzie. Mogę poprosić sąsiadów o zreferowanie całej sprawy, ale wolałabym jednak porozmawiać z jednym z "głównych prowodyrów" i mimo wszystko odhaczyć się na liście obecności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

wentylacyjne miałam na myśli:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

walic w rury ?????????? ktos z Was ma rury w mieszkaniu ???????? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Agata_Mateusz - nie odbyło się zebranie współnoty, tylko zebranie mieszkańców (nie formalne)... o zebraniu wspólnoty na pewno zostaniecie poinformowani w skuteczniejszy sposób, choć przyznać trzeba, że to nasze pierwsze zebranko, było dobrze rozreklamowane w budynku :)...

Co do osobnika grającego na trąbce to też raz przez 30 minut słyszałem to... na szczęście zdażyło się to tylko raz :) Mam nadzieje, że więcej ten ktoś tego nie będzie tego robił w budynku... bo to na prawdę jest już straszne chamstwo...
Ludzi "walących w rury" rozumiem... Robili to żeby trębacz zorientował się, że wkurza innych :) Kiedyś w starych blokach waliło się w grzejniki hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Na trąbce powiadasz? To możemy zespół założyć bo jestem muzykologiem i mam całkiem spore instrumentarium- ale w domu nie gram, żeby nie było na mnie :) No cóż- uroki życia w bloku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Co do odgłosów to ja mam dopiero wesoło. Jeden sąsiad wierci, drugi gra na trąbce (chyba bo ekspertem nie jestem), ajk gra ten na trąbce ktoś inny wali w rury.
Jak Ci wszyscy ucichną wieczorami ktoś u góry lży żonę i to w taki sposób że się zastanawiałam kilka razy czy czasem rękoczynami się nie skończy. Niestety niesie się wentylacją więc ciężko powiedzieć z którego konkretnie piętra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

~querty masz całkowitą rację! Sąsiedzi, jak mieliśmy okazję się przekonać, są bardzo sympatyczni i jak się poprosi na pewno wszystko zreferują :)
A wracając do spraw przyziemnych, do szału doprowadza mnie remont, jaki od jakiegoś czasu robi ktoś nad moim mieszkaniem. Pracuję w domu, w dzień często wiszę na telefonie a co łapię za słuchawkę rozpoczyna się wiercenie. Nie wiem, co oni tam wiercą, ale hałas jest ogromny. To już nie są początki, kiedy wszyscy się wprowadzają. Ludzie tutaj mieszkają więc byłoby kulturalnie przejść się po sąsiednich mieszkaniach i uprzedzić, że będzie taki hałas. Wyniosłabym się na ten czas do biura i byłoby po sprawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspólnota

hehe........dobre........nie robie z siebie zadnego wazniaka..powtorze tylko, ze ten portal to nieodpowiednie miejsce na rozpisywanie sie na ten temat ........zapytaj sasiadow to ci powiedza co bylo........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

Kiedy odbyło się spotkanie wspólnoty? Nie mieszkam jeszcze na osiedlu, więc najwyraźniej przeoczyłam ogłoszenie. Kiedy planowane jest następne zebranie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

następne zebranie już wkrótce, wiec ~Asiek będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniu i wszystkiego się dowiesz co było na poprzednim zebraniu, bo jak już ktoś zauważył to raczej niezbyt dobre miejsce aby pisać co ustaliliśmy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspólnota

jaki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

ogólnie jest problem z red polem napisze tylko tyle ale jest kilka rzeczy które ustalono większością głosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspólnota

Moze niektorzy byli w pracy??? qwerty nie rob z siebie takiego wazniaka! Pytanie do reszty uzytkownikow czatu: Bedzie zawiazywana wspolnota czy nie? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspólnota

pisanie na forum trojmiasto pl o tych sprawach uwazam za malo odpowiednie. :) pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wspólnota

... jak było , no fajnie ... i miło było też poznać nowych sąsiadów.
Chodz spotkanie i głosowanie nie było tajne ,niestety pewnych faktów nie można ujawnić.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przyszli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólnota

qwerty może opowiesz??Jeśli to nie problem jak to się wszystko odbyło i jakie tematy zostały poruszone??
Niestety sprawę zebrania przeoczyłam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...