Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Czy ta choinka bedzie oswietlona lampkami ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Fajna ta choinka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A drugą choinkę postawili koło fontanny na przeciwko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Co tam mała choinka, przed budynkiem postawili nam wielgaśną choinę. Ciekawe czy będą pod nią prezenty:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Cicho coś tutaj ostatnio...
Fajnie, że pojawiła się wycieraczka przy wejściu. Jest szansa, że błotka i śnieg nie będą się tak nieść na piętra.
Ciekawe czy pojawi się w naszej recepcji jakiś świąteczny akcencik. Mała choineczka byłaby fajnym pomysłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Widziałam, że robili to panowie z Redpolu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Zgaduje, że REDPOL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z odśnieżaniem? Kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie chodników, wewnętrznej uliczki i "dojazdówki" od ronda? Jak trochę popada może być wesoło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

troszkę możesz podejrzeć w materiale TTMki o budowie ulicy Kosynierów-Obwodowa... ale za dużo tam nie zobaczysz :(
http://telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2012-12-07/02/ul-kosynierow-wybuduje-miasto-za-pieniadze-auchan.html?play=on
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

popieram gorąco tą prośbę. Moje mieszkanie nie ma mieć balkonu tylko taras utworzony przez dach hali garażowej. Rozumiem, że na razie hali nie budują i będę miała dziurę za drzwiami balkonowymi? Szkoda, że w żaden sposób nie można zobaczyć z bliska drugiej strony budowy od strony Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

mógłby ktoś mieszkający od strony Pacyfiku (powyżej 5 piętra) wrzucić fotkę z budowy (z góry)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aquasfera

Warto zmienic tytul postu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Osiedle Lotnicza

Ja tez bym chcial by Panowie skupili sie przede wszystkim na ochronie i monitorowaniu. Wole by zamiast pytania "Czy moge Pani pomoc?" zadali pytanie komus kto sie kreci po klatce "Co Pan tu robi?"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam Osiedle Lotnicza

Zgadzam się w 100% z qwerty, chociaż mi otwierał drzwi jak prowadziłam wózek;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Osiedle Lotnicza

Nie jestem zwolennikiem tych panow ale na pewno do ich obowiazkow nie nalezy "przytrzymywanie drzwi" czy " pomoc kobiecie z siatkami". Do ich obowiazkow nalezy patrzenie sie w monitor i dbanie zeby drzwi wejsciowe byly (do jasnej xyz!@$$$....) zamykane. Musze ich wziac w obrone bo moim zdaniem jednak za czesto pomagaja wszystkim ktorzy chcca wejsc. czy to kobieta z zakupami, wozkiem, itp itd.
Wszedzie tam gdzie nie ma dozorcow wszyscy sobie radza z otwieraniem drzwi wiec akurat w tej kwestii nie mozna miec do nich pretensji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Osiedle Lotnicza

a czy ktoś z Was wie jaki jest zakres obowiązków Panów z ochrony? Ja wracam z dzieckiem, wózkiem, zakupami i nie zdarzyło mi się, żeby któryś z panów pomógł, przytrzymał drzwi. Jeśli mamy płacić to chciałabym wiedzieć za co...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Polecam Osiedle Lotnicza

Tanio, uczciwie i blisko skmki - można to powiedzieć o wielu osiedlach więc reklama słaba:)

A wracając to tematu wątku, dziś zawisło ogłoszenie, że drzwi wejściowe do klatki będą zamykane i uprasza się o używanie klucza. NARESZCIE! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

karelajna2@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

Poszukuję mieszkania do wynajęcia w Aqua Sfera w Redzie 38-50m2. Proszę o kontakt: karelajna2@inetria.pl, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Moze w ten sposob latwiej bedzie prowadzic dalsza konwersacje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?