Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: parking

ok, zgadzam się, że należy parkować z głową i zgodnie z przepisami. Jeżeli jednak auta stoją zgodnie z przepisami a ktoś dzwoni po policję, bo według jego widzimisię mu przeszkadzają, powinny zostać wyciągnięte konsekwencje. Mam nadzieję, że taka sytuacja jak z anulowaniem wezwań się nie powtórzy. Jeżeli jednak będę świadkiem, że policja zostaje wezwana bez powodu (a jest osoba, która tego nadużywa) wniosę o ukaranie jej mandatem za bezpodstawne wezwanie i nie odpuszczę. Zamiast przyjemnej wspólnoty, opartej na życzliwości, zrobiło nam się tutaj Alternatywy 4. Jednostkom aspołecznym przypominam, że nikt ich tutaj na siłę nie trzyma i jak nie potrafią się zasymilować to droga wolna - domków wolnostojących jest jak grzybów po deszczu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: parking

Zgadzam się. Zmieńmy te przyzwyczajenia i nie stawiajmy samochodów wokół bloku, w końcu to droga pożarowa. Dobra idea ale nie wszyscy z niej skorzystaja, bo im tak wygodnie, bo za daleko aby na najblizszym parkingu postawić auto.
A tak nawiasem mówiac to nawet karetka ani straż pożarna tu nie wjedzie jak coś się bedzie działo. Nie życze nikomu aby czekał tak długo na pogotowie bo nie ma tu jak podjechać pod klatke.
Wiec może następnym razem zastanowicie się gdzie stawiacie swoje auta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

podziekowania

Dziekuje serdecznie przesympatycznej Sąsiadce która pomogła mi przy wnoszeniu paneli i Panu portierowi ;-)

Czwarte pietro rządzi!!! ;-) Klatka B oczywiscie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: utrzymanie czystosci

a kafelki dookoła windy chyba sam Gaudi nam położył ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: utrzymanie czystosci

to freddy krueger
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: utrzymanie czystosci

Te co były to wiem, że przed kamerami się pojawiły, jednak kiedy wisiała kartka z informacją o pracy na trawnikach i nie wyprowadzaniu zwierzaków, po kilku dniach ktoś rozerwał ją ostrym przedmiotem, tym samym zostawiając olbrzymią rysę na ścianie windy...wszystko w klatce A. Jak by sie uprzeć można by "wychwycić" sprawcę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: utrzymanie czystosci

z tego co kojarze to windy były porysowane nim pojawiłą się kamera przy klatce A a Windy no keszcze kafelki nie zkąniczyli miejmy nadzieje że jeszcze coś poprawią albo zrobią poprawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: utrzymanie czystosci

Z tymi ścianami to masakra...nie mówiąc już o porysowanej windzie...nie da się z kamer wyciągnąć kto to robi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Akt notarialny

dzięki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Akt notarialny

(58) 341-06-64, 341-06-21 Proszę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Akt notarialny

czy ktoś może mi podać numer tel . do kancelarii notarialnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Akt notarialny

Dostalam e maila od semeko :

Informuje, iż podpisywanie umów notarialnych na budynek T2 kl.A iB rozpoczęło się.
W związku z tym proszę o kontakt telefoniczny z Kancelarią Notarialną Pana Ryszarda Głodowskiego w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

utrzymanie czystosci

Drodzy sąsiedzi: ok 2 m-cy temu były malowane ściany na klatkach schodowych w budynku Atlantic. Niestety jak widać, ściany - szczególnie na parterze i przy windach - wyglądają jak przed malowaniem. Prawda jest taka, że nie wszyscy potrafią szanować wspólna własność. Nawet kamera przy windzie nie odstrasza. Na ostatnim zebraniu wspólnoty zatwierdzono projekt, aby na filarach przy windach położyć glazurę. Czy ktoś wie, kiedy to będzie realizowane?

A.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

ja bo niby kto - hmmm;-) czy my oby mówimy o tym samym osiedlu?:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

no ale gdzie ten parking? tam, gdzie się wjeżdża przez zdalnie otwieraną bramę? A tak btw, kiedy będą gotowe nasze miejsca parkingowe, bo moje samochodziki nie mogą się doczekać,kiedy zaczną sypiać pod dachem ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

Wiec zmienmy te przyzwyczajenia i zaparkujmy tam wszyscy swoje fury. Tym sposobem zbojkotujemy te szopke!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

troszkę jeszcze potrwa zmiana przyzwyczajeń...;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

Aba jest tylko jeden i to wielki parking, na którym mało kto stawia samochód,lepiej zostawiać auto przed blokiem i narzekać że mało miejsca... jak to było jakiś czas temu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

zakładam, że na parkingu tzn. na parkingu :)
Aquasfera ma na razie tylko jeden duży parking - zaczyna się przy końcu budowanego budynku Pacyfik - ale nie wykluczone, że jeszcze zmienią lokalizację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Drodzy Sąsiedzi

To pismo informujace, ze nam - wspolwlascicielom dzialki, ktora zabrana bedzie na droge - przysluguje odszkodowanie. Teraz zacznie sie cala procedura, droga pewnie powstanie (co dla nas wg mnie jest duzym plusem) a byc moze kazdy z nas dostanie tez jakies tam odszkodowanie (pozbywajac sie czesciowo wlasnosi tej dzialki w zamian).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?