Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

JP A gdzie kupiles jaka klatka? Moze B? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Dzięki bardzo i tak zrobię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Ja brałam fachowca i znalazł mi kilka uszczerbkow..najwazniejsze to sprawdzic instalacje i sciany czy sa proste. Placilam ok 200 zl ( w zaleznosci od metrazu)ale warto,moja kolezanka tez ich brala w mat budzie i znalezli jej ryse na szybie i krzywe sciany miala min , warto teraz dac ta kase niz pozniej samemu w koszty popasc.. \
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Pytanie
Do odbioru mieszkania lepiej mieć fachowca ,czy nie ma potrzeby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani Sąsiedzi!

Najprawdopodobniej z klatki B z wyższego piętra. Nie wiem na pewno,dlatego też nie będę wskazywać palcami. Odnotowaliśmy już fakt,że razem z mieszkaniem zakupiliście sobie sprzęt grający, bardzo nas ten fakt cieszy. Zwróćcie jednak uwagę,że razem z nim nie wykupiliście naszego prawa do odpoczynku. Rozumiem,że sobota,że znajomi,nie ma problemu. Ale czy naprawdę w Wejherowie na rynku muszą słyszeć,że bawią się mieszkańcy Pacyfiku? Nadmienię,że sobota nie dla wszystkich jest dniem poprzedzającym dzień wolny. Ja na przykład za moment wychodzę na dyżur do pracy. I jestem niewyspana. Nie wspomnę już,że nasi sąsiedzi mają małe dzieci, myślę,że dudniąca muzyka przeplatana z wrzaskami nie urozmaiciła im nocy, w sensie pozytywnym oczywiście. apeluję o rozsądek i poszanowanie innych, zwróćcie uwagę,że nie kupiliście całego budynku, tylko jego jedną,niewielką część....
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

nie, to jest zaliczka za poprzedni miesiąc. Prawie 600 zł, w tym 293 to "naliczenie opłat wspólnych dla nieruchomości" . Jak na mieszkanie 40 m to dość osobliwa sumka :/ Tyle, że ja mieszkam w Atlanticu a wy pewnie vis a vis ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-03-11/28198-wirtualny-spacer-po-aquasferze-to-na-dobry-poczatek.html?play=on
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Aurelia,może ja się nie znam,ale wydaje mi się,że 100 zł za ogrzewanie od grudnia(bo pewnie coś koło tego był odbiór) to chyba niewiele......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Wredna Zołza - ale ta suma to za 3 miesiące,tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Czyli podobnie do Konwali..To nie jest tak zle ale fakt na raz to sporo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Od grudnia. Czyli za 3 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A to jest za jeden miesiac? Chyba nie..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

hmmm to przebije wszystkich kwota 860zł.... przy wylaczonym ogrzewaniu jedynie na poczatku było a tu juz 100zl za ogrzewanie. Ale mamy najwieksze mieszkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

ja mam mieszkanie mniejsze od ciebie a z opłatami dodatkowymi, czyli zabudowa portierni, etc, bez ogrzewania, miałam 600 zł. Jak mi w przyszłym miejsiącu podliczą zaległe ogrzewanie, pewnie znowu będzie ok. 600.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

lubie cię Quwerty dobrze piszesz. Do Mieszkaniec A to nie takie ładwe mieć zarząd i ludzie w zarządzie dużo robią z tego co pamiętam z zebrania mowa była o tym że mieszkańcy nie płacą za czynsze i już to jest kwota 40 tyś MAtko jedyna jak moszna mieszkać i podstawy czynszu nie płacić ja tego nie rozumiem więc jest logiczne że zabudowa będzie jak bedą pieniądze remontówka jest ale ludzie nie wpłacają kasy za czynsze a co za tym idzie również na remontowe nic nie wpływa śmietnik zabudowano dla nas więdz nie widze problemu by zamykać na klucz skoro i tak kluczem otwierasz śmietnik ale jest porządek i to się liczy śmieć przy przedszkolu wiesz powiem szczesze sami steśmy winni nie szucajmi śmieci przez okno na łączniku są kromki chleba też to jest wina administratora sorry nie wydaje mi się powiem tak ogrodnik oki musi być i jest tel. do serwisu jest chyba na tablicy przy skrzynkach ale powiem tak chodzi jest ładna pogoda to ziemia jest jeszcze zimna do sadzenia ale już zarząd zgłaszał nowe kwiaty i porządek ale okres na sadzenie jest raczej bardziej latem więc spokojnie na wszystko jest czas z tego co wiem zadłuszenia po redpolu już nie ma po w sumie to nie było zarządu i tak na prawde na blok nie było szadnej dokumentacji i rachunek na który wpłacano rachunki do redpolu był wspólny do wszystkich bloków jakie redpol prowadził a zatem MARKA zgrzednie to wykorzystała nie ma papierów to co mamy zapłacić na jakiej podstawie więc tylko się cieszym że Marka jest tak obcykana z Prawem po za tym kwestia dokumentacji jest taka redpol nie ma dokumentów a semeko przekasało książke techniczna ponoć z 2010 roku a plany budynku były zmieniane jeszcze podem z 3 razy więc nie było dokumentów Marka walczy z semeko i mowa była o tym rok temu na zebraniu z nimi chodzi na zebrania do się dowiesz i na bank za to że jest problem z dokumentami tak myśle semeko idzie na ugode i odłączy nazwój koszt przepompownie od naszego bloku jak był byś na zebraniu też byś wiedział Powiem tak jest w naszym bloku jest 90 mieszkani i 90 charakterów i tak jest fajnie w naszym bloku po mimo takiej ilości osub Ludzie nie płacą za mieszkanie tego nie rozumiem ale wiem jak zwonie do marki ale na komórke i tel. są na tablicy to zawsze pogadam i zapytam się oco chodzi z czynszem i.t.p Powiem tak Zarząd i marka dużo robi ale czasem jakieś sprawy podrzebują czasu fajne jest to że haki wiszą w wózkarni na rowery jest więcej miejsca :) pozdro
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aquasfera cz. II

"drogi" MIESZKANCU A. !

"rachunki będą rzędu 400-500"
-chyba umiesz czytac za co placisz ? jesli cos tobie sie nie zgadza to wyjasnij to z administratorem. PORTAL trojmiasto.pl na pewno nie zrobi tego za ciebie

"mogli wstawić zamek samozamykający"
- a moze ty mogles przyjsc na zebranie mieszkancow i zglosic taki pomysl...? Ale po co, llepiej p....ć glupoty na necie, a garstka mieszkanców wszystko przeglosuje, zaglosuje, ustali, unormuje i pobiega po pietrach błagając o glos ZA lub PRZECIW....

"czego oczywiście jeszcze nie raczyli zrobić od stycznia"
- nie wiem skad sie urwales czlowieku ale w styczniu bylo dopiero zebranie na ktorym owa zabudowa zostala ustalona! Widze ze nie masz pojecia o czym piszesz. dopiero w lutym zostala naliczona oplata za zabudowe...umiesz czytac ??? BEDA PIENIADZE, BEDZIE ZABUDOWA...czlowieku to chyba logiczne?

"my płacimy za ochronę całodobową zamiast jak to zostało podjęte uchwało tylko za 12 godzin"
-czlowieku nierozumny, jest jasno jak byk napisane na drzwiach wejsciowych ze zostala podjeta uchwala o 12 godzinnej ochronie DO MOMENTU ZABEZPIECZENIA sprzetu!

"tak nam zachwalali a co się okazało to żadnej dokumentacji technicznej nie odzyskali, żadnych rozliczeń po poprzednim administratorze nie odzyskali"
- tematu rozliczen po REDPOLU nikt na ostatnim zebraniu nie poruszyl,bylo mało ludzi wiec domyslam sie ze rowniez ciebie nie bylo skoro obudziles sie z tym problemem wlasnie teraz.

PRZESTAN WIEC SZCZEKAC na necie wujku Dobra Rada, tylko idz do administracji i zalatw sprawe. NR Telefonu tez znasz....
Proponuje :nie właź na to forum skoro nie wiesz co sie wokół ciebie dzieje, a jak masz takie uwagi pokrzywdzonego mieszkanca to dzwon do MARKI to tam ci wszystko wytlumacza (słownie) skoro nie umiesz czytac informacji w skrzynce na PAPIERZE.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Aquasfera cz. II

Zgadzam się z Mieszkańcem A.
"Kiedyś" jak tylko został wybrany nowy zarządca Pan z "ecco ekipy" był praktycznie co drugi dzień i sprzątał z trawnika nieczystości, papiery itp..błyszczało!!
A teraz... jak przyjdzie to jest prawdziwe święto a w okolicach placu zabaw znajdziesz makrelę, pasztet, słoiki z kapusta kiszona itp..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

firma Dendron jest zaprzyjaźniona z firmą Semeko, czyli jednym słowem kumple. To będzie tak samo jak w Atlantiku czyli przez pierwsze miesiące nie będzie rachunków, o ubezpieczeniu budynku już nie ma mowy, a jak ci zaczną przysyłać to nawet nie są duże 200-350. ale jak przyjdzie co do czego - jak to przejmie inna firma tak jak jest to w Atlantiku to rachunki będą rzędu 400-500 zł. bo to trzeba ochronę opłacić, a to wiatę śmietnikową trzeba zabudować (tego oczywiście nie neguje, ale mogli wstawić zamek samozamykający a nie z klucza trzeba zamykać), trzeba zabudować pomieszczenie z ochroną (czego oczywiście jeszcze nie raczyli zrobić od stycznia br. gdzie o tym wiadomo było) a my płacimy za ochronę całodobową zamiast jak to zostało podjęte uchwało tylko za 12 godzin.
Wiec życzę wam że nie wybierzecie tej samej firmy co my w Atlantiku - tak nam zachwalali a co się okazało to żadnej dokumentacji technicznej nie odzyskali, żadnych rozliczeń po poprzednim administratorze nie odzyskali - i to oczywiście nie jest sarkazm tylko dobra rada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Aquasfera cz. II

Hej! Wczoraj rachunki były już w skrzynkach pocztowych.Mieszkanie 47 m, czynsz uśredniony 230zł z wodą i ogrzewaniem, co prawda jeden miesiąc przyszaleliśmy z ogrzewaniem przy jednoczesnym wietrzeniu(było dużo więcej),ale potem już się unormowało;) uważam,że nie są to wysokie sumy. Ale jak będzie dokładnie, za wszystko i ze wszystkim,dowiemy się podejrzewam jeszcze za jakiś czas,kiedy użytkowanie będzie stabilniejsze,po wszystkich odbiorach,bez remontów itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Jak wygląda sprawa z czynszem w Aquasferze? Dostaliście już rachunki? Jaka opłata Wam wychodzi? Pytam, bo my dopiero co odebraliśmy mieszkanie i nie wiem na jakiego rzędu rachunki się przygotować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?